Neler Yeni

Dolap, Gardrops ve sahibinden den alışveriş yapılır mı ?

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Arkadaşlar bu belirttiğim uygulamalardan alışveriş yapılır mı 2. El Xbox almak istiyorum da taksitli bir şekilde

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Metehan bahar
Hocam bu sitelerde normalinden çok ucuza satılıyorsa ve sizi yok wpye gel yok şuradan konuşalim diyorsa uygulama dışında bir yere kesinlikle yapma.
Onun dışında alınır taksitliymiş zaten sorun olmaz.

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu sitelerde normalinden çok ucuza satılıyorsa ve sizi yok wpye gel yok şuradan konuşalim diyorsa uygulama dışında bir yere kesinlikle yapma.
Onun dışında alınır taksitliymiş zaten sorun olmaz.
Evet nakit olarak atmayacağım taksitli olarak alacağım. Güvence bedeli felan kesiyor ama mecbur benim istediğim ürünü göndermek zorunda farklı bir şey çıkarsa geri iade etme hakkım var zaten değil mi ?

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Volkan
Evet nakit olarak atmayacağım taksitli olarak alacağım. Güvence bedeli felan kesiyor ama mecbur benim istediğim ürünü göndermek zorunda farklı bir şey çıkarsa geri iade etme hakkım var zaten değil mi ?
Sahte link işine düşersen unut paranı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Volkan

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Mehmet B
Hocam hiç girme 3 gün önce 19.000 TL çarpıldım.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Volkan

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Metehan bahar
Hocam var da satıcı illa ki bir bahane bulur uğraştırır. Bu tür sitelerde iade ile ilgili hep sıkıntılar oluyor. Eğer 0 ile çok bir farki yoksa git 0 al.
Özellikle garantisi olmayan ürünse alma.

Top Bottom