Neler Yeni

🔥 DOLAR 20.18 ₺ GÖRDÜ! REKOR KIRDI! 🔥

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
ülkeme de küfür etme bir daha. tck 301'i oku. sonra ağlama biri sana dava açtığında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

küfür etmekte özgürsün mahkeme celbi kapına geldiğinde avukatım seni aradığında noolur abi diye ağlarsan affetmem haberin olsun. adam olsan adam gibi konuşursun ama hormonlarına veriyorum. seni ciddiye almıyorum :D kendi etrafında dön dur.
olum sen 17 yaşında değilmiydin en son ** ne ara 2 üni bitirdin

GirayHan

80+ Gold
olum sen 17 yaşında değilmiydin en son ** ne ara 2 üni bitirdin
oğlun değilim oğlum olacak yaştasın. yaşım 38.

Sorun değil canım senin gibilere verirsisn 10 bin TL yi edersin küfrü :) çerez parası benim için. 1 hafta sonra dava etmeyi unutma beni okey :)
benim için problem değil. Bekliyorum hakaretlerini.

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,845
İsim
bilo
Discord
b1l0
oğlun değilim oğlum olacak yaştasın. yaşım 38.

benim için problem değil. Bekliyorum hakaretlerini.
1684767966689.png

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
Haklı çıktım sanırım :ROFLMAO: Milliyetçi tabanda ki oylar komple CHP'ye kayacak. Dalga geçen arkadaşlar siyaset'in satranç tahtasında oynandığını anlamışlardır umarım. Özdağ büyük adam. Şimdi RTE'yi göndermek için bir umut var.

Bu kk nin lehine mi oldu diyorsun yani.

GirayHan

80+ Gold
Bu kk nin lehine mi oldu diyorsun yani.
ben böyle düşünüyorum hocam. Şu an ortada akp karşıtı kızgın milliyetçi kesim oluştu. Bu kişiler gidip kk basacak oyu. Farklı argümanınız varsa sizin de fikrinizi öğrenmek isterim.

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
ben böyle düşünüyorum hocam. Şu an ortada akp karşıtı kızgın milliyetçi kesim oluştu. Bu kişiler gidip kk basacak oyu. Farklı argümanınız varsa sizin de fikrinizi öğrenmek isterim.
İnşallah dediğiniz gibi olur. Bence Sinanin fazla oyu yoktu zaten Muharreme verecekler o çekildiği için sinana verdi. Soğan da fazla havaya girdi. Kk nin yararına olma ihtimali var tabi.

GirayHan

80+ Gold
İnşallah dediğiniz gibi olur. Bence Sinanin fazla oyu yoktu zaten Muharreme verecekler o çekildiği için sinana verdi. Soğan da fazla havaya girdi. Kk nin yararına olma ihtimali var tabi.
evet. şu an chp'ye kaydı oylar. özdağ ve oğan bu karara vardılar bence. Bu hareketin stratejik bir hamle olduğunu düşünüyorum ki strateji bu adamların uzmanlık alanı bildiğiniz üzere.

siyasette duygusallığa yer yok. atacakları her adımı önceden planladılar ve uyguladılar. bu hareketin chp'ye + oy kazandıracağı kesin. Şimdi bir umut var işte.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Sinan ateş, hüda-par konularında tepkileri vardı. Türk milliyetçisi hüda-par ile nasıl aynı masaya oturur diye soruyordu mhpye, onu öğrenmeye gitmiştir nasıl oluyor diye.

GirayHan

80+ Gold
Sinan ateş, hüda-par konularında tepkileri vardı. Türk milliyetçisi hüda-par ile nasıl aynı masaya oturur diye soruyordu mhpye, onu öğrenmeye gitmiştir nasıl oluyor diye.
dediğim gibi siyasette duygusallığa yer yok ülkenin ciddi anlamda geleceği tehlike altında. dolar malum aldı başını gidiyor. Birileri taşın altına elini sokmak zorundaydı. sinan oğan'ı destekleyen kimse sinan oğan akp 'ye geçtiği için ona oy vermeyecek oyları akp'ye kaymayacak.bu herkes tarafından bilinen bir durum. milliyetçi tabanın oyunu alamayacağına göre mantıklı düşünmek gerekirse sizce bu hamlenin altında ne yatıyor olabilir ?

baştada belirttiğim gibi bunlar benim argümanlarım ve görüşlerim. Herkesin fikrine saygı duyuyorum. Ama etkileyici bir hamle oldu açıkçası görebilene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ayas
Dolar size pahalı mı geldi?Hiç sıkıntı değil çünkü dolarla maaş almıyorsunuz.Bunu dolarla alan düşünsün.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
dediğim gibi siyasette duygusallığa yer yok ülkenin ciddi anlamda geleceği tehlike altında. dolar malum aldı başını gidiyor. Birileri taşın altına elini sokmak zorundaydı. sinan oğan'ı destekleyen kimse sinan oğan akp 'ye geçtiği için ona oy vermeyecek oyları akp'ye kaymayacak.bu herkes tarafından bilinen bir durum. milliyetçi tabanın oyunu alamayacağına göre mantıklı düşünmek gerekirse sizce bu hamlenin altında ne yatıyor olabilir ?

baştada belirttiğim gibi bunlar benim argümanlarım ve görüşlerim. Herkesin fikrine saygı duyuyorum. Ama etkileyici bir hamle oldu açıkçası görebilene.
Ben de saygı duyuyorum görüşlerinize. Anladığım kadarıyla sizin demek istefiğiniz; oylar kk'ye kaysın diye oğan kendini bile isteye ateşe attı. Doğru mu anladım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ayas
Harbiden şaka maka Fifa bile indirimsiz 600 lira nın olduğu bir ülkedeyiz.Arjantin bile bizden daha iyi ekonomisi var.

Top Bottom