Neler Yeni

🔥 DOLAR 21.22 ₺ 🔴 YANIYOR! 🔥

Sizce bu yıl dolar ne kadar zirve yapar?

• 20 ₺ - 23 ₺

Oylar: 48 7.5%
  • 23 ₺ - 26 ₺

Oylar: 157 24.5%
  • 26 ₺ - 30 ₺

Oylar: 437 68.1%

• Oy kullanan toplam üye
    642
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
bu milletten gerçekten bi bok olmazmış onu anladım bugün gerçekten

iki dolar kazanan ülke dertlerini unutuyor sonra da ülkeyi düzeltecek adamlara vatan haini damgası vuruyor, artık bir daha ki mitinglerde kahpe mi oluruz terörist mi oluruz muamma!

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,065
İsim
uwu
allah şükür makarna yemiyorum bugün içli köfte yiyecem :) yağmur yağdı yoksa 1.5KG kıyma alacaktım dünde hamburger yedik ailecek aç yok türkiyede
sana katılıyorum ama biz kendi kendimize yapıyoruz özellikle kiralarda asgari ücretli zaten hep kafelere gidemez adı üstüne asgari yani toog u kim alacak bütçe ortalama ve üstü kişiler alacak ama herkes istiyor minumum alınması gereken ücretle sıfır araç sahibi olmak bu zamanda parayı iyi harcamayı ve katlayabilen kazanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
isyan çıkarmak o kadar kolay gibi konuşuyorlar işte :D Kontrollü medya yüzünden adam akıllı haber bile vermiyorlar adam isyan çıkarın diyor

savaş görmemiş insanlar katliam meraklısıdır gibi bi laf vardı tam o olay

Ya abi işte ergen dicen üstüne gitmicen de çok sinir bozucu ve basit konuşuyolar stresli başım daha çok ağrıyor.

Berkarda

80+ Silver
Paşam bende bayılmıyorum 10 bin TL maaşla çalışmaya elimizden bişey gelmediği için bu durumdayız anladın mı? İsyan çıkar diyosun tamam ben çıkardım isyanı arkamdan kim gelecek kimse. Sen bu şeyleri çok düşünme 4080li sistemini al keyfine bak.
bak anlatamıyorum işte biz birlik olsak kurtuluruz abi ben suri diyenlere 5-6K para ile çalıştırıp sigortasız devam ederse ülke ilerlemez ben rteyi savunmuyorum en iyisi o diyorum KK yalancı

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
Ya abi işte ergen dicen üstüne gitmicen de çok sinir bozucu ve basit konuşuyolar stresli başım daha çok ağrıyor.
ya yok bide kazanınca koyduk mu demeleri yok mu, adamı deli ederler afgan kardeşleri kafalarına taş vurup paralarını aldığı vakit görücem onları. Kendi mahallemde rahat dolaşamıyorum silahlı p*ç kuruları yüzünden almışlar köpekleri millete salıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

bak anlatamıyorum işte biz birlik olsak kurtuluruz abi ben suri diyenlere 5-6K para ile çalıştırıp sigortasız devam ederse ülke ilerlemez ben rteyi savunmuyorum en iyisi o diyorum KK yalancı
sen içli köfteni yesene ya, yemeğin olmadı mı daha senin

Berkarda

80+ Silver
ya yok bide kazanınca koyduk mu demeleri yok mu, adamı deli ederler afgan kardeşleri kafalarına taş vurup paralarını aldığı vakit görücem onları. Kendi mahallemde rahat dolaşamıyorum silahlı p*ç kuruları yüzünden almışlar köpekleri millete salıyorlar
ben rte mülteci almasından memnunmuyum

sadece kötünün iyisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r

Aynen berkcimm KK yalancı pis kaka.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
.
rte savunuyorsan yaptığı her şeyden memnunsun

yok ben rteden razı değilim ama kk fln kötü demeye asla hakkın yok senin
Kötü diyebilir kral sende diyebilirsin niye diyemeyesin ?

Xeracula

80+ Bronze
Kanka 16 yaşındasın neyin niye doğru olduğunu bilmiyorsun, ne görsen hemen sazan gibi atlayıp hmm evet diye doğruluyorsun. Ailen maalesef akp troll ü diye maddi sıkıntılarınız yok ama halkın %60 ı sefalet içinde, %30 ortalama kalan %10 hayvan gibi zengin yaşıyor.

Valve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berke Yıldız
Kader kardeşim, Allah pahalı yapıyor doları bunlar bizim kaderimizde varmış (!)

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
neyse allah sonumuzu hayır etsin arkadaşlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom