Neler Yeni

💲Dolar Alacağım Nasıl Almalıyım💲

Kapalı çarşıdan fiziki kağıt olarak al
altın, döviz ne varsa elinizde en iyisi piyasanın yoğun olduğu yerde işlem yaptırmaktır. kapalı çarşıya ulaşımı olanların çarşıdan fiziki olarak işlem yapmalarını tavsiye ederim. kapalı çarşıda makas yok denecek kadar az.

Şuan benim bankam kredi kartı nakit avansı 5000 TL ile sınırladı. Açık olan varsa taksitli nakit avans çekip dolar ya da altın alabilir. 1.36 dan kaçırmayın. Ben yıl sonu gram altında min 2000 TL fiyatlanma bekliyorum. Ekonomi bu şekilde yönetlilmeye devam ederse. Tayyibin kabinesini gördükten sonra bundan emin oluruz ya da şu fiyatlanma gelir diyebiliriz.
kredi kartlarından 1.36 ile çekilen nakit avanslar sayesinde kapalı çarşıda dolar azalmıstı bir ara. 23 küsürler bandına çıkmıstı. herkes dolara hücum ediyordu. 20 den bozduranlar gördü bu gözler. neden bozuyorsunuz diyince daha artmaz dimi demişti bir abi ASSFAFAFD ona burdan selam olsun :D nakit avans seçeneği açık banka var mı suan ? ben 4 farklı banka kullanıyorum hiç birinde kullanılabilir sınırlandırılmamıs nakit avans bakiyesi bulunmuyor.

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,157
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,157
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Şuan benim bankam kredi kartı nakit avansı 5000 TL ile sınırladı. Açık olan varsa taksitli nakit avans çekip dolar ya da altın alabilir. 1.36 dan kaçırmayın. Ben yıl sonu gram altında min 2000 TL fiyatlanma bekliyorum. Ekonomi bu şekilde yönetlilmeye devam ederse. Tayyibin kabinesini gördükten sonra bundan emin oluruz ya da şu fiyatlanma gelir diyebiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben Bankacıyım ben kendi aile anlatamıyorum. Onların bildiği tek bir yol var oda o. Dışına çıkmayı sevmiyorlar maalesef. Bari kur korumalıya atalım gene faiz dedim ona bile ikna edemedim düşünün ilk çıktığında. Şimdi diyolar keşke öyle yapsaydık diye ama genelde zaten bizim ülkenin problemi biri sizden yaşça küçükse o bilmiyordur oluyor. Ah bir söz dinleseler zaten..
Mevduat hesabı mı açayım knka

Yeni kabine de ekonomi bakanı Mehmet Şimşek olabilir ama şartları varmış Tayyip yine faizi yükseltmeye devam ederse dolar artar ben cumartesi yi beklicem bakalım ekonomi bakanı kim olacak ona göre hareket edicem

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Onur
hesabımda 86,60 dolar bankanin
satış kuru : 20,6690 TL

TL çevrilmiş hali : 1.789,94 TL

hesabımda 86,60 dolar bankanin
satış kuru : 20,6690 TL

TL çevrilmiş hali : 1.789,94 TL
1 USD = 22,3290 TL Buda alış kuru

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
bireysel emeklilik vardı bende ama şunuda belirt emekli olma yaşından erken çekilirse o vaadleri lmuyor %15 yada %25 kısmını veriyorlar oda 5 yıl sonramı 10 yıl sonramı tam net bilmiyorum altına yatırım ondan daha mantıklı ben kapattırırken söyledim bayada birikmişti benim 65 yaşşıma kadar yaşacağımı ben düşünmüyorum demiştim ve çekmiştim bana göre altına yatırım daha çok getiriyor.
knk bende de vardı normalde 19 yasında ıse basladıgımda kapatmıstım altın aylık olarak alma gıbı bır ımkanım yok knk olsa dırekt alıp kenera atıcam ama maalesef

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih
Kuyumcular normal TL yi dolara çeviriyor mu arkadaşlar?

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
ben hep binance kullanıyorum

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
paranın miktarına göre sana orta vade hem paranı kurdan daha iyi koruyacak hem de düşeş alacagın bir ürün tavsiye edebilirim özelden yazabilirsin

Top Bottom