Neler Yeni

Dolar Düşermi Hazır Pc Alcam Fiyatlar Artıyor

LeftSpace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mustafa Aksoy
Merhaba arkadaşlar malesef sözde özgür basın pek gündeme getirmesede ülke ekonomimiz batmakta ve bu iş pekde sadece eline kuran alıp siyaset yapmakla olmuyor malum 2 ay içinde pc toplicam ama dolar biz pek farketmesekte hızla yükseliyor ve fiyatlarda artcak benim 2 ay içinde pc almam gerekiyor sizce bir mucize olurda dolar düşermi?

bostan_27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
muhammet ali gafil
Merhaba arkadaşlar malesef sözde özgür basın pek gündeme getirmesede ülke ekonomimiz batmakta ve bu iş pekde sadece eline kuran alıp siyaset yapmakla olmuyor malum 2 ay içinde pc toplicam ama dolar biz pek farketmesekte hızla yükseliyor ve fiyatlarda artcak benim 2 ay içinde pc almam gerekiyor sizce bir mucize olurda dolar düşermi?

yok be kardeş ne kadar hızlı alırsan o kadar iyi

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
ne mucizesi bro 2hafta önce altın 314tü 340 oldu ülke ekonomisi berbat devlet parası olmadığı için bizden bağış topluyor zaten nereye iyi gidecek bu halde

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Gökhan Tunca
Ben de senın gıbı bekledım baktım her gecen gun artıyor aldım artık yapcak bısey yok

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
Valla dostum ben 4770 e 2 gün önce r7 2700x + GTX 1660 süper kartlı sistem aldim. 2 saat sonra işlemciyi r5 3500x e çekip fiyatı 5070 TL yaptılar. Artik ister düşsün ister çıksın aldım gitti.

MEVbaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Musa Emre Varol
ekonomistmisin kardes ? varmı bı kac tüyo
Ekonomist değilim,biraz takip ediyorum(meraktan).Aslinda şu an Dolar/TL mevzusu biraz karışık.Her şey olabilir, biri düşecek der biri yükselecek der.Herkesin haklı sebepleri vardır.Su an kimse sana şuraya yatırım yap diyecek kadar cesareti olduğunu düşünmüyorum.Ama koronavirus gelişmekte olan ülkelerin ekonomilerini çok etkiledi, özellikle Türkiye'nin turizm ve otomobil sektörlerini çok etkiledi ve etkilemeye devam edecek.Zaten şu an çoğu bilsayar(elektronik) yerleri kapalı veya internet sitelerinde stoklar yok.Bence beklemek en doğru seçim.

deltaxc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
cumartesi günü 4klık parça aldım pazar günü 5.2k olmuştu sen düşün gerisini

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Düşmüyor artıyor. 6.69 oldu

ErdemOzturk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
ErdemÖztürk
Instagram
erdmxztrk

Bakkal54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cihan Cebe
Instagram
https://www.instagram.com/cihan_cebe/?hl=tr
Facebook
cebecihan
Dostum Allah'ın izniyle dolar yaza en geç yaz sonuna ciddi derecede düşecek. Lakin acele edersen sağlam bir ekran kartı paran boşa gider yaz bunu..! Bu mesaja gülenler yaz sonu görüşelim [emoji6]

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Top Bottom