Neler Yeni

Dolar düştü fiyatlar niye düşmüyor

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Fiyatların daha da düşeceğini düşünüyorum.

Aramun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ahmet Akın
Doların düşmesi çok kötü oldu bir nevi şimdi dolar düştü ama fiyatlar düşmedi e yarın öbürgün dolar tekrar yükselmeye başladığında şuanki fiyatlara tekrar zam bindirmeyeceklerinin garantisi var mı yok yine halka kitleyecekler o dolar düştü diye davul çalana davul neyse.

Farway

80+ Silver
Bu fırsatçıların en başı devlet.
Akaryakıta gelen 2 TL ye yakın indirimi devlet pompaya yansıtmadan ÖTV ye çevirdi.
Dönüp şuan millete fırsatçı demek gaflettir.

Kadir_1987

80+ Silver
Arkadaşlar siz bazı şeyleri neden anlamıyorsunuz? Fiyatların düşmesi için dolar 3 kuruş aşağı 5 kuruş yukarı aynı seviyelerde en az 10 gün gitmesi oturması lazım. 1 günde 5₺ inen şey 1 günde 5₺ çıkadabilir. Bunun garantisi yok. Dolar düştükten 1 saat sonra indirim mi bekliyorsunuz allah aşkına bu nasıl ekonomi bilgisi yahu
Kanka buradaki cahillere biraz seminer versene lüütfeeeennnnn !

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Evet dolar düştü ss leri de koyuyorum biri eskiden dolar 13,14ken aldığım ss, diğeri şimdi aldığım ss. Abdullah abinin dediği gibi biz en azından dolar sabitlenene kadar bekleyelim ama düşmezse fiyatlar, fiyatları arttıranlar kendilerini yakmış olur. Arkadaşlar sabitlenince düşmezse cimere, tüketici hakem heyeti vs gibi yerlere herkes başvursn lütfen
Bence dolar haftaya yukselmezse bu şekilde kalırsa düşer düşmezse şikayette bulunmak lazım

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Bence dolar haftaya yukselmezse bu şekilde kalırsa düşer düşmezse şikayette bulunmak lazım
öyle de yapacam bunu fırsatçılığa çeviriyorlar, artık dur demek lazım olan bize oluyor. Sadece biraz daha bekleyeceğim

Top Bottom