Neler Yeni

Dolar yakında düşer mi? Pc alacaklar beklemeli mi?

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Pc almayı düşünen birçok kişi var ve artık 10k-12k bandındaki ürünler fiyat/performans ürünü sayılıyor. Piyasanın durumu belli bu fiyatlara pek güç yetmiyor ancak pc almak lazım. Acaba 2021 itibariyle dolarda kayda değer bir düşme yaşanır mı? Yoksa bu seviyede devam mı eder? Pc alacaklar 2-3 ay daha beklemeli mi? Yoksa bu bekleyiş fiyatların daha da artmasıyla mı sonuçlanır? Bu konuda herhangi bir fikri olan var mı? En azından 2-3k'lık bir düşüş olsa pc'nin yanında birde kulaklık mouse monitor vs. bir setup kurulabilir. Sizce ne yapılması gerekiyor. Bir an önce alıp kurtulmalı mıyız yoksa bekleyelim mi?

recepcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Recep Can Yavuz
2 ay önce acer predator için düşer diye bekledim ve 2K fazladan para verdim sakın beklemeyin.

kaan007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
kaan çiftçi
PC almayı düşünen birçok kişi var ve artık 10k-12k bandındaki ürünler fiyat/performans ürünü sayılıyor. Piyasanın durumu belli bu fiyatlara pek güç yetmiyor ancak PC almak lazım. Acaba 2021 itibariyle dolarda kayda değer bir düşme yaşanır mı? Yoksa bu seviyede devam mı eder? PC alacaklar 2-3 ay daha beklemeli mi? Yoksa bu bekleyiş fiyatların daha da artmasıyla mı sonuçlanır? Bu konuda herhangi bir fikri olan var mı? En azından 2-3k'lık bir düşüş olsa PC'nin yanında birde kulaklık mouse monitor vs. bir setup kurulabilir. Sizce ne yapılması gerekiyor. Bir an önce alıp kurtulmalı mıyız yoksa bekleyelim mi?
malesef düşeceğini düşünmüyorum. 20 ocakta abd de biden koltuğa geçicek. geçtikten sonra doların en az marta kadar 8.5 liraları bulmasını bekliyorum şahsım adına. Trump Türkiye ye yaptırım kararını imzalamak istemese de seve seve imlattılar. Biden ın bizim ülkemize karşı tavrı ne olur tahmin etmek zor. Ama değişeceğini sanmam. Bence son kampanyalardan faydalanıp bilgisayarınızı alın. ne kadar beklerseniz o kadar zarar çünkü

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
PC almayı düşünen birçok kişi var ve artık 10k-12k bandındaki ürünler fiyat/performans ürünü sayılıyor. Piyasanın durumu belli bu fiyatlara pek güç yetmiyor ancak PC almak lazım. Acaba 2021 itibariyle dolarda kayda değer bir düşme yaşanır mı? Yoksa bu seviyede devam mı eder? PC alacaklar 2-3 ay daha beklemeli mi? Yoksa bu bekleyiş fiyatların daha da artmasıyla mı sonuçlanır? Bu konuda herhangi bir fikri olan var mı? En azından 2-3k'lık bir düşüş olsa PC'nin yanında birde kulaklık mouse monitor vs. bir setup kurulabilir. Sizce ne yapılması gerekiyor. Bir an önce alıp kurtulmalı mıyız yoksa bekleyelim mi?
Türkiye de önceden ne alırsan kar (indirim hariç)

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bence düsücek biden trump gibi ani saçma kararlar vercek gibi durmuyor üstüne reformlar yapılırsa da düser ama ben ekonomist değilim kendi kararın.

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence düsücek biden trump gibi ani saçma kararlar vercek gibi durmuyor üstüne reformlar yapılırsa da düser ama ben ekonomist değilim kendi kararın.
Bence şu korona virüs muhabbeti bitmeden düşmeyecek gibi piyasa çok kötü. Piyasa biraz daha normalleşse bence 7 seviyesine inebilir

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bence şu korona virüs muhabbeti bitmeden düşmeyecek gibi piyasa çok kötü. Piyasa biraz daha normalleşse bence 7 seviyesine inebilir
virüs artık doları çok etkilemez mutasyon haberi çıkdı dolar 2-3 kurus artı sadece zaten aşılarda mutasyonlu virüse karsı etkiliymis.

eysis

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Beklemeyin.

Top Bottom