Neler Yeni

Doların yükselişi öncesi son fırsat laptop önerisi

Bütçe
50000
İyi akşamlar arkadaşlar, piyasaya göre dolar bir atak yapacak gibi, uzun zamandır laptop almayı planlıyordum, mimarım, f/p öncelikli 50kya kadar, şuan alınabilecek pc önerilerine ihtiyacım var, min 4060 ve işlemcisi iyi olan bir laptop arıyorum, şimdiden teşekkürler.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ömer Doğan
İyi akşamlar arkadaşlar, piyasaya göre dolar bir atak yapacak gibi, uzun zamandır laptop almayı planlıyordum, mimarım, f/p öncelikli 50kya kadar, şuan alınabilecek pc önerilerine ihtiyacım var, min 4060 ve işlemcisi iyi olan bir laptop arıyorum, şimdiden teşekkürler.
Mimarlık için o fiyata alınacak iyi bir laptop. Ram takviyesi yapmanız lazım 32'ye çıkarırsınız. SSD de takabilirsiniz.
Ekranı çok önemli değil diyorsanız bu açık ara farkla mimarlık için daha iyi olur.

ConquerorXIV

80+ Gold

kesinlikle bunu alıyorsun

incelemesi de burda

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ömer Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
taksit bağımlısı bir insan olarak 3 taksit tıkadı beni hocam ama sanırım en iyisi bu şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav kendinize gelin mimarlık için amd önermek nedir ya o oyun için iyi benim attıklarım mimarlık için millete ihtiyacına göre ürün önerin lütfen.
Hocam render performansı olarak genelde masaüstü tarafında amd önde laptopta bir fark var mı acaba, klasik mimarlık uygulamaları için düşünüyorum oyun için masaüstü var

ConquerorXIV

80+ Gold
Yav kendinize gelin mimarlık için amd önermek nedir ya o oyun için iyi benim attıklarım mimarlık için millete ihtiyacına göre ürün önerin lütfen.
sorunlu 13-14 nesil intel işlemcileri önerme ayrıca 8840hs 13620h dan çok da farkı yok attığım cihaz her türlü daha mantıklı

taksit bağımlısı bir insan olarak 3 taksit tıkadı beni hocam ama sanırım en iyisi bu şuan

Hocam render performansı olarak genelde masaüstü tarafında amd önde laptopta bir fark var mı acaba, klasik mimarlık uygulamaları için düşünüyorum oyun için masaüstü var
sen attığımı al bu bütçede en iyisi bu

GirayHan

80+ Platinum
ekim kasımdan önce atak yemez dolar. YTD

Banada bir 50k'ya kadar 17 inch. iş oyun bilgisayarı atın gencolar size zahmet

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sorunlu 13-14 nesil intel işlemcileri önerme ayrıca 8840hs 13620h dan çok da farkı yok attığım cihaz her türlü daha mantıklı

14700hx olan model daha iyi bir model mi hocam benchmarkta 1.5 kat fark var, amd olan ne gibi avantaj sağlar

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
arkadaşımda mimar geçen ay msi cyborg aldık memnun şuan ama fiyatını artırmışlar biz 29,5k ya almıştık.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ömer Doğan
Uygunsuz davranış

Bunu dinleme bir bok bildiği yok sen benim attığımı al. İntel mimarlık konusunda amd yi tokatlar. Bunun tek bildiği şey oyun bilgisayarı.

ConquerorXIV

80+ Gold
14700hx olan model daha iyi bir model mi hocam benchmarkta 1.5 kat fark var, amd olan ne gibi avantaj sağlar
tabi 14700x daha iyi onu alırsan da 55w sabitleyip kullanmak lazım o yüzden bunu tavsiye ediyorum he birde 14700hx olan victus %62.5 srgb

Bunu dinleme bir bok bildiği yok sen benim attığımı al. İntel mimarlık konusunda amd yi tokatlar. Bunun tek bildiği şey oyun bilgisayarı.
senin gibi cahil ile tartışmaya girecek değilim attığın cihaz berbat otur ağla

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ömer Doğan
tabi 14700x daha iyi onu alırsan da 55w sabitleyip kullanmak lazım o yüzden bunu tavsiye ediyorum he birde 14700hx olan victus %62.5 srgb

senin gibi cahil ile tartışmaya girecek değilim attığın cihaz berbat otur ağla
Wow laf soktu ergen çocuk ben napacağım şimdi yardım edin lütfen. Tek bildiği cihaztvden izlediği oyun performansı ya bebenin.

Siz bu öbür cahil vatandaşı dinlemeyin onun attığı cinebench testinde 16K puan veriyor benim attığım 23 K. Mimarlık için en önemli özellik işlemci testinin puanı.

ConquerorXIV

80+ Gold
Wow laf soktu ergen çocuk ben napacağım şimdi yardım edin lütfen. Tek bildiği cihaztvden izlediği oyun performansı ya bebenin.
her gün elimden geçiyor bu cihazlar hadi uza şimdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,224
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom