Neler Yeni

Donanım Arşivi Discord Sunucusu Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Malies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET ALİ VATAN
İlgilendiği Kategoriler
oyun
beyler merhaba bugün donannım arşiv dc sunucusunda bi çocuğa denk geldim dc ye girdim donanım arşim donanım destek bolumune bir soru yazdım adamda beni tersledi vevelet dedi bende sinirimlemal dedim ozur diledim ancak edit yapıp annesine sovdugumu ... çocuğu dediğimi paylaştı yemin ederimki editti ozur diledim ama o çocuğun iftirası yuzunde donanım arşivi dc sunucusundan atıldım eğer biri benle dcden iletişime geçerse durumu açıklayacağım sadece ir ekran kartı sordum ve acelem var dedim oda bana laf ve iftira atıp reportladı lutfen yardım edin ve izah edeyim

gorkxgoat

80+ Bronze
beyler merhaba bugün donannım arşiv dc sunucusunda bi çocuğa denk geldim dc ye girdim donanım arşim donanım destek bolumune bir soru yazdım adamda beni tersledi vevelet dedi bende sinirimlemal dedim ozur diledim ancak edit yapıp annesine sovdugumu ... çocuğu dediğimi paylaştı yemin ederimki editti ozur diledim ama o çocuğun iftirası yuzunde donanım arşivi dc sunucusundan atıldım eğer biri benle dcden iletişime geçerse durumu açıklayacağım sadece ir ekran kartı sordum ve acelem var dedim oda bana laf ve iftira atıp reportladı lutfen yardım edin ve izah edeyim
okurken şekilden şekile giren ben

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Okurken ben:
fenalaşmak.jpeg

Malies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET ALİ VATAN
İlgilendiği Kategoriler
oyun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lutfen yardım edin bi moderetor yokmu dc: MW#9124
Mesaj otomatik birleştirildi:

yahu lufen sadece gpu sordum lutfen yardım edin bi modertör gorevli yokmu iletişime geçeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Ayyıldız
Arkadaşlar belki ana dili türkçe değildir ince sesli harfleri çok tercih etmiyor

Malies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET ALİ VATAN
İlgilendiği Kategoriler
oyun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
okurken şekilden şekile giren ben
kardeşim bari sen yardım et
Mesaj otomatik birleştirildi:

yahu bari siz dalga geçmeyin bee biri bana yardım etsin gozunu seveyim iftira yuzunden atıldım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom