Neler Yeni

Donanim arşivi forum üyelerine özel fiyat performans sistemi ne zaman çıkaracak?

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Forumda ki Aktif saatini öğrenebilir miyiz ? var mı böyle bir şey
Biraz kendinle çelişiyorsun. Ben astsubayım vaktim mi var yazıyorsun. Çok aktifim, aktifliğimizi öğrenebiliyor muyuz diyorsun. Madem bu kadar aktifsin niye insanlara yardımcı olmuyorsun? 2020 Temmuzda katılıp çok aktif olan adam 300 mesaj mı olur? Forumun amacı insanlara yardim etmek, boş boş vakit geçirmek değil. tabii ki mesaj sayısı önemli, insanların yaptığı yardımı gösterir. Ayrıca her 3000/4000 mesajı olan kişi mesaj kasmıyor.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Aras Şimşek
Bu olay zaten kesin olur ama sonuçta gerçek forum üyelerine özel olmalı yani öbür türlü de bir anlamı kalmaz ki değil mi?
Ya kardeşim seninle foruma katılım da 1 ay var aramızda sen sürekli mesajlara cevap vermişsin eline sağlık güzel ben verememişim Askeri okulda olduğum için şimdi ben gerçek üye değilim sen mi gerçek üyesin :)

YiğitAysul

80+ Silver
Sadece platinium üstüne gelse kaç kişi alacak bütün bu kişilerde PC alacak değil
O yüzden rütbe pek önemli olmiycak ama belli kriterlere bakılır

Gürbüz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
10 mesajı olan, yani fake hesap gibi duranlar. Adam forumu kullanmıyor, foruma özel sistem çıkınca gelen kişiler gerçek üye olmayanlar.
Ben ilk çıktığından beri üyeyim ancak işlerm dolayısıyla yazamıyorum ben ne yapayım?

Top Bottom