Neler Yeni

Donanım Arşivi G3 +200 Stok Gelecek

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,787
İsim
Mert Can Ergün
abi yokmu rtx 3000 serisinden yada amd serisinde kasa toplama

rookie27

80+ Gold
Dostum takip ediyorum zaten ama bu fiyatlar harbi normal değil. Bu parayı bu sistemlere vermek enayilik gibi bir şey bence. Sistemde saçma sapan parçalar var. En iyisi fiyat düşmesini beklemek diyeceğim ama dolar düşmezse bir şey değişmez. O yüzden en iyisi Abdullah abi ve diğer sistem toplayan arkadaşların f/p sistem toplamasını beklemek. Böylece daha ucuza geliyor.
Saçma sapan parça felan yok PSU SSD anakart hepsi kaliteli ürünler işlemci ekran kartı parasına göre gayet iyi sistemin nesi kötüymüş açıklasana az.
1050 ti parasına 1650 sistem satıyorlar.
Gülen arkadaşlar neden sebebini yazmıyor ?
Kötü ve ya hatalı bir şey demedim ?

Son düzenleme:

Mert288

80+
Konu dışı ama özel mesajdan sizinle iletişime geçebilir miyim? Dün akşam bir mesaj yazmıştım.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Nerden baksan Gral hareket :D

kırmızışarapp

80+ Silver
Saçma sapan parça felan yok PSU SSD anakart hepsi kaliteli ürünler işlemci ekran kartı parasına göre gayet iyi sistemin nesi kötüymüş açıklasana az.
Normalde 1050 ti parasına 1650 sistem satıyorlar
Dostum çoğu parça bana göre saçma. 240gb ssd ne Allah'ını seversen. 2-3 oyunlar anca yüklersin. 8gb ram çok düşük. Psu ne Allah bilir. Fiyatlar şuanlık normal fiyatlar gibi gelebilir ama çok kötü fiyatlar. Asgari ücret alan birini düşünürsek adam oraya 2 aylık maaşını yatırması lazım ki ben stajyerim ve 1.5k alıyorum. İnsan verdiği paranın karşılığını almak istiyor ve dediğin pc asla karşılığını vermiyor.

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
Dostlarım Donanım Arşivi G3 sistemden 500 tane 5-6 saatte tükendi stoğa yetişemeyip üzülenler oldu sizi sevindirecek güzel bir haberim var +200 adet stok daha eklenerek stok sayısı 700'e çıkartıldı. Yakında aktif olur sık sık kontrol etmeyi unutmayın. İsteklerini doğrultusunda elimden geleni yapıyorum bunu görenler görüyor görmeyenlerin de canı sağolsun :coffee: Şimdiden Keyifli Oyunlar Dilerim :love:

VİDEO:
çok güzel haber umarım alamayanlar bi sonraki stoklarda alabilir

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
Dostum çoğu parça bana göre saçma. 240gb ssd ne Allah'ını seversen. 2-3 oyunlar anca yüklersin. 8gb ram çok düşük. Psu ne Allah bilir. Fiyatlar şuanlık normal fiyatlar gibi gelebilir ama çok kötü fiyatlar. Asgari ücret alan birini düşünürsek adam oraya 2 aylık maaşını yatırması lazım ki ben stajyerim ve 1.5k alıyorum. İnsan verdiği paranın karşılığını almak istiyor ve dediğin pc asla karşılığını vermiyor.
kardeş burası amerika değilki 2-3k verip canavar gibi sistem alalım. mecburen parçalardan kısılacak. bende başta 240gb ssd aldım ondan sonra 1 tane daha aldım şuan bana yetiyor.

rookie27

80+ Gold
Yalnız kardeşim piyasanın ne halde olduğu belli değil mi ?
1 sene önceki fiyatlar ile bugünkü fiyatlar aynı değil. 6000 TL ye 1650S hiç de fena değil. 8 RAM dediğin şey 350 TL hocam Rami sıkıntı yapacak isen 1650 sistemler de var. PSU sıkıntısız zaten kim bilir demene gerek yok 1 dakika araştırma ile kötü bir PSU olmadığını anlarsın 240 SSD bu bütçe için normal oyunlar için alacağın 500 GB HDD en fazla 150/200 TL. Sen 6000 TL ye bu piyasada 1650S sistem bulabiliyor musun ? GameGaraj benim babamın şirketi felan değil umrumda da olmaz lakin şu günümüzde fiyatları gayet iyi.

kırmızışarapp

80+ Silver

rookie27

80+ Gold
Şuanki piyasaya göre iyi fiyatlar zaten ama 1 sene öncesini düşününce hiç normal gelmiyor. Türkiye'de yaşamak enayilik. Hepsinin Allah belasını versin. İçine sıçtılar hayatlarımızın. Sadece elektronikte değil her şey pahalı. Avrupa'da herhangi bir ülkede bok olsaydım daha çok değer görürdüm.
Burada haklısın işte söyleyecek çok şey var ama susuyorum 🥺

Top Bottom