Neler Yeni

Donanım Arşivi G3 +200 Stok Gelecek

kırmızışarapp

80+ Silver
Dostlarım Donanım Arşivi G3 sistemden 500 tane 5-6 saatte tükendi stoğa yetişemeyip üzülenler oldu sizi sevindirecek güzel bir haberim var +200 adet stok daha eklenerek stok sayısı 700'e çıkartıldı. Yakında aktif olur sık sık kontrol etmeyi unutmayın. İsteklerini doğrultusunda elimden geleni yapıyorum bunu görenler görüyor görmeyenlerin de canı sağolsun :coffee: Şimdiden Keyifli Oyunlar Dilerim :love:

VİDEO:
Piyasa fiyatına göre yine mükemmel bir iş çıkarmışsın ortaya abi fakat bütçem yetmiyor. GTX 1660S'li f/p canavarı gelmesi yok mu ?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İstesek de alamıyoruz çünkü İtopya sistem geldiği anda çöküyor.Bu arada sistem rakipsiz olmuş.
Anlamadığım ben hep girebiliyorum o kadar çöktü diyorlar bende 1-2 dk'da açılıyor hemen site.
Galiba sistem almadığım için.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Dostlarım Donanım Arşivi G3 sistemden 500 tane 5-6 saatte tükendi stoğa yetişemeyip üzülenler oldu sizi sevindirecek güzel bir haberim var +200 adet stok daha eklenerek stok sayısı 700'e çıkartıldı. Yakında aktif olur sık sık kontrol etmeyi unutmayın. İsteklerini doğrultusunda elimden geleni yapıyorum bunu görenler görüyor görmeyenlerin de canı sağolsun :coffee: Şimdiden Keyifli Oyunlar Dilerim :love:

VİDEO:
Çok güzel haber fakat şöyle bir durum var sisteme bu 200 stok için bir kaç özelleştirme gelebilir mi ? Anakart olarak gigabyte destek vermiş gigabyte' ın diğer modelleri Ram Corsair destek vermiş yine corsair diğer modelleri kasa olarak yine corsair diğer modelleri gibi marka değişmesine gerek yok destek veren markalar 20 30 tane bile stok olsa bazı modelleri özelleştirmelere koyabilirlerse çok daha güzel olur.

Yavuz241

80+ Bronze
Abi bir de düşük bütçeli bir şeyler mi yapsan acaba? 5 6k gibi.

donsuz kral

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Muhtesem haber almak isteyen bir arkadasim vardi haber veriyom hemen 🔥

kırmızışarapp

80+ Silver
İşine karışmak gibi olmasın ama Gamegarajda şu an 1650S kampanyası var 3 gün var bitmesine bir bak derim
Dostum takip ediyorum zaten ama bu fiyatlar harbi normal değil. Bu parayı bu sistemlere vermek enayilik gibi bir şey bence. Sistemde saçma sapan parçalar var. En iyisi fiyat düşmesini beklemek diyeceğim ama dolar düşmezse bir şey değişmez. O yüzden en iyisi Abdullah abi ve diğer sistem toplayan arkadaşların f/p sistem toplamasını beklemek. Böylece daha ucuza geliyor.

Top Bottom