Neler Yeni

Donanım Arşivi G4 Çıktı 🔥

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
Açıkçası Bende Beğenmedim , Keşke 2-2.5K daha koyulup 11400f +6600 Sistem Yapılsaydı , Tabi Stok Durumu VS. Nasıldır Bilemem , Ama Bence Böyle Daha Mantıklı Olurdu.
RX6600'ün 7200 TL'ye Satıldığını Düşünürsek , 12-12.5 Civarına Rahat Bir Sistem Yapılırdı Diye Düşünüyorum , Tabi Tamamen Kendi Fikrim , Sisteme Lafım Yok , Yanlış Anlaşılmasın.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
İTX mevzusunu bilmiyorum ama ürünlerin faturası kesilirken rastgele değil içinde olan ürüne göre kesilir.
Onun için eğer iade düşünenler varsa (ki hazır sistemin iadesi var mı bilmiyorum mesafeli satış sözleşmesine bakmak gerekiyor) ürünle gelen faturaya bakarsınız ,sistemin içindeki ürünler çarsaf çarşaf zaten yazıyor .Oradan kendinizce değerlendirmenizi yaparsınız,ister iade eder ister kullanırsınız.

Kişisel düşüncemi soracak olursanız 10k'ya böyle bi sistemi İTX olarak bile toplamak zor ,ikinci el vs diyenler için de ne diyeyim iyi şanslar ,zorlu bir süreç çünkü tek tek parça toplayıp hepsinin sağlam olma ihtimalini bile göz önünde bulundursan bir sürü efor kaybı .Ek olarak zaten o fiyata bile toplayabileceğinizi düşünmüyorum sistemi.

Kısacası alacak kişiler için iyi şanslar ,F/P bir ürün .
Al-sat yapanlar için ise mantıklı olmayan bir ürün.

Kısacası sistem oyunculara gidicek gibi görünüyor.
İyi oyunlar diyip kaçayım : )

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

bwNN

80+ Silver
İTX mevzusunu bilmiyorum ama ürünlerin faturası kesilirken rastgele değil içinde olan ürüne göre kesilir.
Onun için eğer iade düşünenler varsa (ki hazır sistemin iadesi var mı bilmiyorum mesafeli satış sözleşmesine bakmak gerekiyor) ürünle gelen faturaya bakarsınız ,sistemin içindeki ürünler çarsaf çarşaf zaten yazıyor .Oradan kendinizce değerlendirmenizi yaparsınız,ister iade eder ister kullanırsınız.

Kişisel düşüncemi soracak olursanız 10k'ya böyle bi sistemi İTX olarak bile toplamak zor ,ikinci el vs diyenler için de ne diyeyim iyi şanslar ,zorlu bir süreç çünkü tek tek parça toplayıp hepsinin sağlam olma ihtimalini bile göz önünde bulundursan bir sürü efor kaybı .Ek olarak zaten o fiyata bile toplayabileceğinizi düşünmüyorum sistemi.

Kısacası alacak kişiler için iyi şanslar ,F/P bir ürün .
Al-sat yapanlar için ise mantıklı olmayan bir ürün.

Kısacası sistem oyunculara gidicek gibi görünüyor.
İyi oyunlar diyip kaçayım : )
bakalım pusudayım

YiğitAysul

80+ Silver
Eskiden bu fiyata 5600x-rtx3060 sistem vardı (dart-1) :(

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan

byberk06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Berk
İşlemci incelemelerine baktım çok ısınan bir işlemci kullanan varmı tavsiyeniz nedir

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kardeş bende bu İşlemci vardı. Oyunda 98 derecelerde geziyordu
İmkansız %100 yük altında 96 derce görüyor kanalda videosu var ki oyunda %50 yük ya olur ya olmaz. Başarısız bir sistem kurulumu sonrasında tabi 98 derece olur

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,726
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram