Neler Yeni

DONANIM ARŞİVİ GT2 teknik sorun

Coolpanda

80+ Silver
Hocam bildiğim kadarıyla bu vento kasaların fan hızı ayarlanabiliyor. Benim eski vento kasamda kasanın arka kısmında kontrolcü ve kontrolcü üzeride fan hızı ayarlama tuşu vardı. İkinci meseleye gelirsek RAm çıkarıp takın, DP kablosunu iyice oturttuğunuzdan tam olarak emin olun. HDMİ ile bağlanmayı deneyin. Güvenli modda girmeyi deneyin.

Loki58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem
Kasayı alalı daha 20dk oldu alırken çalışıyordu eve getirdim Asus vg27vq monitöre bağladım öndeki fanlar dönmüyor işlemci fanı ver egzoz fanı dönüyor acill yardım ekranda displayport no Signal uyandı veriyor ekran gelmiyor nasıl kasayı açabilirim bilen varsa dönebilirmi
Hocam bende pcyi kurduğumda ekran gelmedi no signal diyordu hep, ben win kurmayi denedim usb ile windows kurarken son işlemlerde birden ekran gidiyordu siyah ekran oluyordu başka ekran kartı taktım çalıştı aradım gaming geni sistemi gönderin dedi gönderdim 1 hafta oldu bakalım ne çıkacak

Shinobi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmet alkan
Hocam bende pcyi kurduğumda ekran gelmedi no signal diyordu hep, ben win kurmayi denedim usb ile windows kurarken son işlemlerde birden ekran gidiyordu siyah ekran oluyordu başka ekran kartı taktım çalıştı aradım gaming geni sistemi gönderin dedi gönderdim 1 hafta oldu bakalım ne çıkacak
Ben çözdüm olayı ya geri göndermedim benim ekran kartını yuvaya oturtamamışlar ekran gelmiyordu ekran kartı kasmış kendini söküp takınca düzeldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramleri de ters takmışlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,568
Üyeler
151,572
Son üye
Aslanofnight
Top Bottom