Neler Yeni

Donanım arşivi hazır sistemleri stok bitmeden nasıl alabiliriz?

mso27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sabri Özyetim
Bütçe
25000
Dostlar uzun zamandır takip ediyorum fakat tüm sistemleri kaçırdım, ya site çöküyor ya stok bitiyor 2 dk da bitiyor sistemler alamıyorum. Ki ben öğrenciyim ve gerçekten piyasa fiyatının çok altında oluyor bu topladığı sistemler. Bunu nasıl alabiliriz söyler misiniz?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
bildirimleri aç gözün telefonda olsun . Başka şansın yok yani.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Eray
Dostlar uzun zamandır takip ediyorum fakat tüm sistemleri kaçırdım, ya site çöküyor ya stok bitiyor 2 dk da bitiyor sistemler alamıyorum. Ki ben öğrenciyim ve gerçekten piyasa fiyatının çok altında oluyor bu topladığı sistemler. Bunu nasıl alabiliriz söyler misiniz?
vallaha hocam inanın sistem çıktığı an linke tıklıyorum dediğiniz oluyordu zamanında şimdi öylesine sistemlere bakmak için tıklıyorum sonra sahibindene giriyorum millet siparişi verip hemen fotoyla satışa koymuş oluyor ben bazı insanların kodla hızlı aldığını düşünüyorum

Shix2x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Shix2x
Sayfayı sürekli yenilemekten başka çare yok

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,826
İsim
uwu
firefox u indir kanala abone ol bildirimleri tümü yap ardından linke direk tıklama eğer tarayıcıda direk açmazsa kopyala yapıp firefoxun kendisinden git

mso27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sabri Özyetim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizce yakında zamanda bir sistem gelir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

firefox u indir kanala abone ol bildirimleri tümü yap ardından linke direk tıklama eğer tarayıcıda direk açmazsa kopyala yapıp firefoxun kendisinden git
Eyvallah denerim, mobildenden fark eder mi acaba

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,826
İsim
uwu
Sizce yakında zamanda bir sistem gelir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvallah denerim, mobildenden fark eder mi acaba
geçen yıl çıkan gt2 sistemde bn mobilden baya denedim olmadı sabah kahvaltı yapmadan önce bida bakim dedim stok var yapıştırdım yani şans ama pc varsa onda denemen daha iyi olabilir çünkü kablolu int

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,838
Üyeler
145,056
Son üye
dustumbeg
Top Bottom