Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi İlk İş Birliğine Özel DA-C! Sistemini Sizlere Hediye Ediyoruz 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
eRoL
Havale / EFT - Mağazadan teslim al seçeneklerini sınırlı stok yüzünden kapattık. Sadece kredi kartı ile satış imkanı var şu anda. Yada mağazadan elden alabilirsiniz.
Hocam bunu baştan o seçeneği kapatmanız gerekmiyor mu. bizim neden duygularımızla oynuyorsunuz. ayıptır. siteye ilk girdim aldım. ben şimdi bir daha alamazsam ne yapacağım? şuan hala stok varken yardımcı olun lütfen. bunu başta söylemeniz lazımdı. burada benim neden siparişimi iptal ediyorsunuz

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Sevgili Donanım Arşivi üyeleri ;

Donanım Arşivi & Abdullah Bey ile yaptığımız ilk sistemimizin önemini vurgulamak için siz değerli potansiyel müşterilerimize Gençer Gaming DA-C sistemini hediye etmekten mutluluk duyuyoruz.
Alıntıyı görüntüle
Çekilişimize katılma şartları : Sadece sizlere erişimimiz daha rahat ve hızlı olması açısından
Siz ilk baş sistem satmayı öğrenin. Abdullah 19.02 de falan ekledi linki. 18 59 da sistemi açtınız böyle bir şey olabilir mi? Saçmalık

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
böyle kampanyaları bence internette yapmayın. alt yapınız çok zayıf şubenize yapın gelip alalım.

Hakax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan Dal
ihtiyacım var ama kesin çıkmaz :D

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Gencer Gaming
böyle kampanyaları bence internette yapmayın. alt yapınız çok zayıf şubenize yapın gelip alalım.
Satın almış olan arkadaşlar gayet mutlu olduğunu düşünüyoruz. Sadece ilk 100 tane de havale / eft seçeneğinden dolayı mağdur olan arkadaşların mağduriyetlerini de gidereceğiz.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Satın almış olan arkadaşlar gayet mutlu olduğunu düşünüyoruz. Sadece ilk 100 tane de havale / eft seçeneğinden dolayı mağdur olan arkadaşların mağduriyetlerini de gidereceğiz.
valla benim de öyle bir durum oldu ya madem mağduriyetleri gideriyorsunuz, bize de bi el atın :D benimde sipariş iptal gözüküyor diye ödeme yapamadım. eğer yardımcı olacaksanız ödeme yapayım

MzK47555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Mehmet Zahit Keskin
@GENCERGAMİNG Sonuçların ne zaman açıklanacağını yazmamışsınız. Ne zaman açıklanacak?

Top Bottom