Neler Yeni

Ana Konu 🔥DONANIM ARŞİVİ İNDİRİMLERİ İTOPYA (ARALIK ÖZEL)🔥

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
emir yapar
donanım arşivi'nin indirimleri dışında İtopya'nın kendi indirimleri de olacak değil mi? Yoksa sadece total olarak 30 ürün mü var.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,602
İsim
Hacı

PrimsJust

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emirhan sağırbaş
mouse olarak steelseris ve hyperx klavya olarakda asus ve AOC arası kaldım yardım edermisiniz

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Beyler 1 TB ssd alınır mı?

swatteam

80+
Şu millet halen TR gibi bir yerde geçmişteki rakamlara göre analiz yapılmayacağını öğrenemedi halen 2 hafta diyor 2 hafta TR için çok uzun bir süre, Ocak ta görücem ben fiyatları
Merak etmeyin hocam gayet te iyi biliyor bu millet analiz yapmayı , videonuzda da geçmişteki fiyatların grafiğine bakıp analiz yapmıyor muydunuz? Nesi yanlış tam olarak , steelseries mousepad i EFFFFFFSANE indirimle 189 TL ye indirip bittiğinde 250 TL ye çıkarmak sonra tekrar EFFFSANE indirimle 189TL ye düşünce indirim demek mi mantıklı olan. Ben indirim yok falan da demedim , lafı da ne itopyaya ne de size attım. Amazondan 497 TL ye rival 3 wireless mouseyi kendim aldım ve fiyatını takip ettim , gözüme batan şey tüketicinin keriz yerine konulması.

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
Asus indirimi kadar şahane bir indirim değil, tabi bu dönemde yapıldığını göz önüne alırsak normal olabilir, ama video'da gözükenlerden hiçbiri çok beklenecek indirimler değil bence.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Güzel indirimler olmuş

Top Bottom