Neler Yeni

Donanım Arşivi Modaratörleri Çok Mu Zeki - Bilgili ?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Bir Ankette Görmüştüm Herhalde 10'dan Fazla Mod Var Forumda Ama Ben Bunlardan Sadece 2 Tanesini Forumda Görüyorum Mehmet Yılmaz Kendisi Mesaj Vb Yazıyor Arada Bide Perfecthshot Bu Modda Arada Konu Açıyor Diğerleri Npc Gibi Neredeyse Ortalıkta Gözükmüyorlar Ne Aktif Oldukları Gözüküyor Ne Konu Açtıkları Yani Sanki Herşeyi Biliyorlar İhtiyaç Duymuyorlar Gibi Çok Garip (Arada B1LO Emree Ve Donanım Fikir'ide Görüyorum Ama Diğerlerini Görmüyom Hiç)

Son düzenleme:

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
mehmet demirel
Bir Ankette Görmüştüm Herhalde 10'dan Fazla Mod Var Forumda Ama Ben Bunlardan Sadece 2 Tanesini Forumda Görüyorum Mehmet Yılmaz Kendisi Mesaj Vb Yazıyor Sadece Bide Perfecthshot Bu Modda Arada Konu Açıyor Diğerleri Npc Gibi Neredeyse Ortalıkta Gözükmüyorlar Ne Aktif Oldukları Gözüküyor Ne Konu Açtıkları Yani Sanki Herşeyi Biliyorlar İhtiyaç Duymuyorlar Gibi Çok Garip (Arada Emree İle Donanım Fikir'ide Görüyorum Ama Diğerlerini Görmüyom Hiç)
sinav haftasi vs vakti yoktur bi onemli işi vardir ?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
662
İsim
Berat fatih
oglum adamlar ruh gibi aniden ortaya çıkabılıyor sabahın 6 felan arada aktif olduklarını gördum piskopat bazıları arada sırada beni izlyiyolarmış gibi hisedıyorum 🫥😬

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sinav haftasi vs vakti yoktur bi onemli işi vardir ?
2022'den beri üyeyim 2 Yıldır Görmediklerim Bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

oglum adamlar ruh gibi aniden ortaya çıkabılıyor sabahın 6 felan arada aktif olduklarını gördum piskopat bazıları arada sırada beni izlyiyolarmış gibi hisedıyorum
Kanka Bazıları Aktif Olduğumu Gizle Kulllanıyor Herhalde Mod Olduğunu Bile Bilmeidcğimiz Kişilerle Dolu Bile Olabilir Forum

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birisi Abdullahın kuzeni zaten
Mertkuskapan yazılımcı zaten

Batuhan kim neci bilmiyom. Bunun dışında kimse kalmıyor zaten.
Abdullahın Kuzenini Hiç Görmedim Kim Olduğunu Bilmiyorun
Mert Kuşkapanıda Görmedim Hiç
Batuhanıda Görmedim

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Abdullahın Kuzenini Hiç Görmedim Kim Olduğunu Bilmiyorun
Mert Kuşkapanıda Görmedim Hiç
Batuhanıda Görmedim
Mert yazılımcı zaten moderasyon ile işi yok. Foruma saldırı olsa dorumu düzeltmek için ihtiyaç var.

Diğer ikisi piyango diyebiliriz. Onun dışında tüm moderatörler aktifliği koruyorlar ki her moderatör her saat aktif olmuyor ondandır.

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
Bir Ankette Görmüştüm Herhalde 10'dan Fazla Mod Var Forumda Ama Ben Bunlardan Sadece 2 Tanesini Forumda Görüyorum Mehmet Yılmaz Kendisi Mesaj Vb Yazıyor Arada Bide Perfecthshot Bu Modda Arada Konu Açıyor Diğerleri Npc Gibi Neredeyse Ortalıkta Gözükmüyorlar Ne Aktif Oldukları Gözüküyor Ne Konu Açtıkları Yani Sanki Herşeyi Biliyorlar İhtiyaç Duymuyorlar Gibi Çok Garip (Arada B1LO Emree Ve Donanım Fikir'ide Görüyorum Ama Diğerlerini Görmüyom Hiç)
cengiz sen ne boş adamsın sanane bilader moderatörlerden

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
cengiz sen ne boş adamsın sanane bilader moderatörlerden
Sen Şimdi Neden Yükseldin Ki Kanka Mrk Ettik Sorduk Asıl Sana Ne Bilader Bana Boş Alakasız Cevap Yazıyon

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,631
Üyeler
141,160
Son üye
sekolee5
Top Bottom