Neler Yeni

Donanım Arşivi Öğrenci Bursu Ne Zaman Açıklanacak?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Knispel

80+ Bronze
Yok bro büyük bir para demedim zaten cidden bursa ihtiyacın olsa veya gerçekten okumak istesen hobi için 2500tl mi harcarsın yoksa okula mı ?
Hocam durumun kötü olsa bile çok basit işlerde çalışıp hem gitarını hem okuluna para çıkartırsın bunun durumla alakası yok. Fakat sadece bunlarla iş bitmiyor ki neredeyse her şeye para lazım ve insanların ilgilenmek istediği bir hobide olabilir yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
Yok bro büyük bir para demedim zaten cidden bursa ihtiyacın olsa veya gerçekten okumak istesen hobi için 2500tl mi harcarsın yoksa okula mı ?
ya hacım ne biliyorsun adam part time işe girdi 1 ay çalıştı belki çok büyük bir hayaldi belki o gitar onun için anlaşılması çok güç bir topluma doğru evriliyoruz gerçekten

Ysuflix

80+ Gold
hayaldi ve gitar almak pek kolay olmadı. ayrıca gitarımı satmayı bile düşündüm. çevremdekiler satma hobini bırakma güzel çalıyosun falan dediler. bende vazgeçtim çünkü satarsam bir daha alamicam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
ayrıca apdullahın bu hareketinden sonra burs çıksa da almamanı öneririm sistemimiz varsa demekki donanımarşivinin toplumsal sorumlulukla alakalı burs/etkinlik vs lere başvurmamamız gerektiğini buradan öğrenmiş olduk

Ysuflix

80+ Gold
Şunu diyerek telefonunu çıkar diyen dayılardan ne farkın kaldı?
söylediği söz değilde en çok ytde nerdeyse kendi abimmiş gibi sevdiğim kişinin bunu söylemesi daha çok koydu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gitardan sonra bursu kaybettin aga pc bir şey diyemem ama
2500 gitar alan da ne bilim
dostum derdim şu anda bursmu sence? bana bi bilgisayarım var diye gitar almak istiyorum diye bursa ihtiyacın yok diyen kişilere derdimi anlatmak :D nasıl bir hale geldik...

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
Belli ki durumun var. Ne koparırsam kar diye bakıyorsun. Üni okurken cebinde yol parası dışında parası olmayanları biliyorum hatta bazı zamanlar yol parası dahi olmayıp okula 1 saat yürüdüklerinide biliyorum. @Abdullah Hacıgül 'de o tarz kardeşlerimizi arkadaşlarımızı bulup mümkün olduğunda gerçekten ihtiyacı olan kişilere vermek ister. Senin sistemin abartılcak bir şey değil tabi ama dediğim gibi gerçekten ihtiyacı olan kişiler varken o kişi bence sen değilsin :) Konu da kilitlenirse arkadaşımız için daha iyi olacaktır :)

Drained

80+
söylediği söz değilde en çok ytde nerdeyse kendi abimmiş gibi sevdiğim kişinin bunu söylemesi daha çok koydu.

dostum derdim şu anda bursmu sence? bana bi bilgisayarım var diye gitar almak istiyorum diye bursa ihtiyacın yok diyen kişilere derdimi anlatmak :D nasıl bir hale geldik...
kanka daha kötü olanlar vardır elbet o yüzden

r4NG3r

80+ Silver

Böyle düşünürsen türkiyedeki insanların yüzde 99unun burs alması lazım o zaman.Konu hakkında bir bilgim yok ama bir öğrenci bursu varsa bunun lise ortaokul çağındaki okulda doğru dürüst yemek yemeye bile parası olmayan kişilere verilmesi tabii ki daha doğru olacaktır burada sızlanmanın manası yok üniversite okumak zorunlu değil.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom