Neler Yeni

Donanım Arşivi Videolarındaki ARGB Led Ürünü Nerden Temin Edilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arif K
Odam için devam eden bir ARGB projem var. Masamda kullanacağım ARGB şerit led için araştırmalarım devam ediyor. Sormak istediğim konu ise şu : Donanım Arşivi kanalında monitörün arkasına yansıyan renkler, piyasadaki diğer ARGB ledlerin renkleriyle aynı değil. Daha soft renkler var. Piyasadaki diğer ledlerdeki gibi yoğun kırmızı mavi ve mor renkler bulundurmuyor. Bahsettiğim iki farklı ürünü görsel olarak ekliyorum. Bu renklere nasıl erişebilirim?

1BE6BA12-1EBB-4171-99CF-F1C641496272.jpeg
0EE94901-DB27-422B-8D01-B6F4038CD6BC.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Rıdvan Tali
bunları buzlu cam kullanarak yapabilirsin. sadece led ile olmaz. alüminyum led yuvası alıp üstüne buzlu cam takarsan olur ya da farklı tarzlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arif K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunları buzlu cam kullanarak yapabilirsin. sadece led ile olmaz. alüminyum led yuvası alıp üstüne buzlu cam takarsan olur ya da farklı tarzlarda
Sanmıyorum. İlk attığım görselde de led açıkta değil, alüminyum profilin içinde ve üstünde de tam mat kapak var. Yani buzlu cam o renkleri alıp kaybedemez veya softa çeviremez, sadece homojen dağılmasını sağlar. Ben renklerin ton farkından bahsediyorum. 2. Görselde koyu kırmızı ve mavi renkler bulunmuyor. Sadece soft turkuaz, pembe, sarı ve biraz da yeşil var.

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammed güloğlu
Odam için devam eden bir ARGB projem var. Masamda kullanacağım ARGB şerit led için araştırmalarım devam ediyor. Sormak istediğim konu ise şu : Donanım Arşivi kanalında monitörün arkasına yansıyan renkler, piyasadaki diğer ARGB ledlerin renkleriyle aynı değil. Daha soft renkler var. Piyasadaki diğer ledlerdeki gibi yoğun kırmızı mavi ve mor renkler bulundurmuyor. Bahsettiğim iki farklı ürünü görsel olarak ekliyorum. Bu renklere nasıl erişebilirim?

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
philips hue play değilmiydi bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arif K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
philips hue play değilmiydi bu
Bana orada masaya yapışık sabit bir led var gibi geldi pek play cihazlarının ışığı gibi durmuyor.

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
Sanırsam şerit led

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arif K
BitFenix ALCHEMY 3.0 60cm Addressable RGB LED Şerit
Cevap için teşekkürler. Ürünün herhangi bir videosunu bulamadım ama fotoğraflardaki temsili görüntüsünde soft renkler bulunmuyor. Bu renkleri bir mod ile mi elde ettiniz? Satışı da yok maalesef…

Son düzenleme:
Top Bottom