Neler Yeni

Donanım Arşivi'nin önerdiği Wifi adaptör alınır mı?

holytough

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Obi-Wan Kenobi
Aynen bunu da gördüm. Benim attığım mı iyi bu mu iyi acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet duvar var. Modem ile PC arasında 8 metre falan var.
açıkçası bu ürünü de kullanan birinden yorum alırsan hangisi daha iyi diye kendin bir sonuç çıkarabilirsin bu arada t3u plus da çıkmış ona da bakabilirsin

kırmızışarapp

80+ Silver
O wifi adaptörünün 1000mbps internetteki performansını çok merak ediyorum bir f/p ürünü sonuçta. Şansım olsaydı meraktan denemek isterdim.

warg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Serkan
açıkçası bu ürünü de kullanan birinden yorum alırsan hangisi daha iyi diye kendin bir sonuç çıkarabilirsin bu arada t3u plus da çıkmış ona da bakabilirsin
Kullanan bi arkadaş yorum yapabilirse çok sevineceğim de yok galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O wifi adaptörünün 1000mbps internetteki performansını çok merak ediyorum bir f/p ürünü sonuçta. Şansım olsaydı meraktan denemek isterdim.
Aynen, Abdullah abi boş ürün önermez zaten.

Erimtan

80+ Bronze
Alıp denersin ping sorunun devam ederse iade edersin. Ama benim fikrim modemin salonda olması yüzünden kaynaklanıyor.

warg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Serkan
Alıp denersin ping sorunun devam ederse iade edersin. Ama benim fikrim modemin salonda olması yüzünden kaynaklanıyor.
Bende öyle düşünüyorum. Modem ile PC arasındaki mesafe biraz fazla. Denerim eğer yine ping çıkarsa iade ederim dediğin gibi.

KuweL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Gül
Kingboss ac1200 adaptörü laptop a taktığımda wifi 2 kısmında 2.4ghz olarak gözüküyor 5ghz olarak görülmüyor/seçilmiyor kullanan bilen yardımcı olabilir mi ?

Top Bottom