Neler Yeni

Donanım arşivinin yeni Çıkaracağı Sistemi Havale İle Alınabilir Mi ?

isdalwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Egemen Yılmaz
Yarın çıkıcak olan sistem almak istiyorum gencer gaming üzerinden çıkıcak olan sistemde havale eft secenegi var kredi kartımın limiti doldu hesabımda nakit var havale eft işlemlerinin onaylanması uzun sürüyor bu süre içersinde stok bitebilir mi havale eft yaptıgım anda o urun bana satilmis olucak mı? bunu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Farway

80+ Silver
Yetişemezsin dostum zaten havaleylesatış yok diye biliyorum. Parayı başka bir karta aktarabilirsen öyle halledersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Çağlar
Yarın çıkıcak olan sistem almak istiyorum gencer gaming üzerinden çıkıcak olan sistemde havale eft secenegi var kredi kartımın limiti doldu hesabımda nakit var havale eft işlemlerinin onaylanması uzun sürüyor bu süre içersinde stok bitebilir mi havale eft yaptıgım anda o urun bana satilmis olucak mı? bunu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Ne var biliyor musun

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Normalde havale ile ödeme seçildiğinde belirli bir süre için satın alan kişiye o stok ayrılır fakat burada kapış kapış bir durum söz konusu olduğundan nasıl bir yol izlenir bilemiyorum, daha önce bu kampanyalardan havale ile alan varsa bilgilendirirse seviniriz, bende nakit almayı istiyorum.

Farway

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa erdemli
Gencerden çıkacağını nereden biliyorsun net bilgi mi

Awsed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Zeynel Çalık
Bu arada hep yanlış bilgilendirmeler var. Havale ile daha hızlı çekiliyor sistem 3 saniye falan sürüyor. 2 gün içinde havaleyi gerçekleştirmen yeterli

isdalwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Egemen Yılmaz

Farway

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri