Neler Yeni

Donanım Haber Forum'da DA-Sistem 2'yi Kârla Satmak İçin Alan Üye

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Heath Ledger
Evet ama ben olsam bekler ve 2060S falan alırdım. Hani en azından 8Gb Vram ileride cok daha iyi olacaktir ve 1080p 2K Arası bir kart.
Hacım şu yaz tatili boş mu geçsin. Oyun açısından demiyorum. Ben yazılımcıyım. Ve elimde şuan pc yok. Oyun oynamak istediğimde yeni teknoloji kullanmak istiyorum. Ha 2070s ve r5 3600 veya r7 3700 ü felan 6500 ₺ye toplarsa onu alırım tabii ki

T.P.G.

80+ Titanium
Hacım şu yaz tatili boş mu geçsin. Oyun açısından demiyorum. Ben yazılımcıyım. Ve elimde şuan PC yok. Oyun oynamak istediğimde yeni teknoloji kullanmak istiyorum. Ha 2070s ve r5 3600 veya r7 3700 ü felan 6500 ₺ye toplarsa onu alırım tabii ki
İhtiyaca göre değişir tabi. 2060 da kötü degil aslında keşke dün gece alsaydın tabi paran varsa Gaming Gecesi nde 2600tl civarıydı Dual Evo modeli.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Teker teker indirim bekleyerek toplanır dedim. (Sistemi bekleme süresinde alınır.) Sisteme kötü demedim fakat 1500 TL indirim etiketi hoşuma gitmedi. En azından 5900 6 bandında da toplanılabilir bir sistem olduğunu çoğu kişi bilmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam ona bir şey demiyorum
Bak kardeşim ben 8 yıldır bu işi yapıyorum emeğime küfreden senin gibi bir dünya adam gördüm o kadar alışığım ki size. Şimdi de yok indirimleri bekleyecekmiş toplayacakmış oldu kardeşim hatta 1 sene bekle dolar düşünce topla hatta biraz daha bekle yeni modelle toplarsın. Biz şimdi oturup Asus TUF EVO RX 5600 XT'nin indirime girmesini bekleyelim vakit bol 4-5 ayda toplarız. Aman ha emeğine sağlık demeyin aman ha millet bize 3500X'i 1660S'i itelerken çok daha iyisini yaptın demeyin. Bu sistem şuan EN UCUZ YERDEN TOPLAYINCA 6950TL'dir ötesi yok.

Bana diyorlarki neden sistem yapmıyorsun yemin ediyorum sen ve senin gibiler yüzünden sistem yapmak istemiyorum birde tehtid ediyorsun yok forumu terk edermiş edersen et ne yaptık diye edeceksin piyasanın en iyi sistemini çıkardık diye mi? güle güle kardeşim

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Heath Ledger
İhtiyaca göre değişir tabi. 2060 da kötü degil aslında keşke dün gece alsaydın tabi paran varsa Gaming Gecesi nde 2600tl civarıydı Dual Evo modeli.
Şuan para var da toplu almayı düşünüyorum.

robin

80+ Silver
Hacım şu yaz tatili boş mu geçsin. Oyun açısından demiyorum. Ben yazılımcıyım. Ve elimde şuan PC yok. Oyun oynamak istediğimde yeni teknoloji kullanmak istiyorum. Ha 2070s ve r5 3600 veya r7 3700 ü felan 6500 ₺ye toplarsa onu alırım tabii ki
2070s ve 6500TL mi ? ;);):ROFLMAO::ROFLMAO::p:p:p

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bak kardeşim ben 8 yıldır bu işi yapıyorum emeğime küfreden senin gibi bir dünya adam gördüm o kadar alışığım ki size. Şimdi de yok indirimleri bekleyecekmiş toplayacakmış oldu kardeşim hatta 1 sene bekle dolar düşünce topla hatta biraz daha bekle yeni modelle toplarsın. Biz şimdi oturup Asus TUF EVO RX 5600 XT'nin indirime girmesini bekleyelim vakit bol 4-5 ayda toplarız. Aman ha emeğine sağlık demeyin aman ha millet bize 3500X'i 1660S'i itelerken çok daha iyisini yaptın demeyin. Bu sistem şuan EN UCUZ YERDEN TOPLAYINCA 6950TL'dir ötesi yok.

Bana diyorlarki neden sistem yapmıyorsun yemin ediyorum sen ve senin gibiler yüzünden sistem yapmak istemiyorum birde tehtid ediyorsun yok forumu terk edermiş edersen et ne yaptık diye edeceksin piyasanın en iyi sistemini çıkardık diye mi? güle güle kardeşim
Sakin abdullah. O herifler yüzünden senin sistem yapmanı bekleyen kişileri madur etme. Boşver. Günahı onlara. Sevap için yapıyorsun.

trevor_lency67

80+ Bronze
Hacım RTX çıkalı 1 sene oldu. Bu bir senede dlss 2.0 teknolojisi gelişti ve nerdeyse 2 kat fazla fps alıyor RTX açınca. Ki bu günümüz için yeterli bence. 2-3 sene sonra zaten teknoloji almış başını gitmiş olur. O zaman ki oyunları da öyle açar. Teknoloji gelişmeye devam ediyor. Nvidia kullanıcısını mağdur etmemek için elinden geleni yapıyor
ben de böyle düşünüyorum rtx konusunda

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
Borca girme boşa faizini ödersin hiç değmez :D(!)
10b tl tatil kredisi çekerim tatile gitmem sistem alırım 1b faizi var 2 sistemden 1400 kar etsem 1 b faize gider geri kalan cebe iyi para var bu işte :)

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Heath Ledger
2070s ve 6500TL mi ? ;);):ROFLMAO::ROFLMAO::p:p:p
Yapacak kişi donanım arşivi ise neden olmasın? Sonuçta sistemlerinde 1500₺ye kadar indirim yapıyor. 6500+1500=8000₺ bu da 2070s için normal fiyat

kubi07

80+
Arkadaşlar başlığı açmamın sebebi "yaa üf üf ne kadar ayıp" falan değil ben olsam ben de kârla satmak için alırım burada değinmek istediğim nokta bazı arkadaşlara denk geliyorum 50 tane soru sormaktan, iş içinde iş aramaktan ve yok efendim nasıl hemen o kadar sistem satılır laflarını yapmaktan bazı şeyleri çok kaçırıyor ve gerçekten ekran görüntüsündeki bu arkadaş yakın zamanda bu sistemi kârla satacak :) kendisine de helal olsun. Sevgiler

+ Yaptığımız sistemlerin ne derece F/P olduğunu aşağıdaki ekran görüntüsü ile sabittir

Donanımhaber'de ki o konuyu açan benim :)

Top Bottom