Neler Yeni

Doping hafıza almak şuan mantıklı mı ?

Dalkıran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet yasin ulaş
Arkadaşlar bu sene üniversite sınavına giricem. Doping hafıza almayı düşünüyorum. Sizce iyi bir fikir mi ?
Kullanan veya daha önce kullanmış arkadaşlar varsa nasıl olduğunu anlatabilir mi ?
Almak için çok geç mi kaldım söyler misiniz ?

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Hiçbir şey için geç değil çalışmana bağlı eğer destek lazımsa tabi ki doping hafıza veya dershaneye gidilebilir tabi doping çok daha uygun

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Doping hafızayı çoğu kişi önermiyor diye biliyorum. Kuzenim aldı açıkçası çok bir işe yaramadı belki o yapmamıştır bilmiyorum ancak İnternette video izlerseniz bana daha verimli olucak gibi geliyor.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Para tuzağından başka bir şey değil.
Kendiniz çalışın.
Ben çalışmaya bağlı demiştim ve doping hafıza fiyat olarak çok daha uygun demiştim neden kızgın attınız çalışan adam her türlü kazanır zaten

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hiçbir zaman için mantıklı değil.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ben çalışmaya bağlı demiştim ve doping hafıza fiyat olarak çok daha uygun demiştim neden kızgın attınız çalışan adam her türlü kazanır zaten
Doping Hafıza ile çalışılmaz.
Yanlış bilgi vermeyin lütfen.
1638809520491.png

Bu resmen Doping Hafızayı kullanın demek gibi bir şey.
Kullandırmayı önermeyin, kullandırtmayın!

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Doping Hafıza ile çalışılmaz.
Yanlış bilgi vermeyin lütfen.
Alıntıyı görüntüle
Bu resmen Doping Hafızayı kullanın demek gibi bir şey.
Kullandırmayı önermeyin, kullandırtmayın!
Yanlış bilgi değil hocam ben orda fiyat olarak kast ettim hemde ben burda kimsenin reklamınıda yapmıyorum türkiye şartlarında insanların cebini düşünüyorum lütfen yanlış anlamayın beni hemde doping hafızayı kullanan arkadaşlarımda var ve illaha sorucaksan hangi okul diye fen lisesi hava atmak için yazmıyorum bunu demek istediğim şey çalışan adam her türlü kazanır ben mesela dershaneye gitmedim doping hafıza falan kullanmadım test çöze çöze kendi emeğimle kazandım lütfen sakin olun

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yanlış bilgi değil hocam ben orda fiyat olarak kast ettim hemde ben burda kimsenin reklamınıda yapmıyorum türkiye şartlarında insanların cebini düşünüyorum lütfen yanlış anlamayın beni hemde doping hafızayı kullanan arkadaşlarımda var ve illaha sorucaksan hangi okul diye fen lisesi hava atmak için yazmıyorum bunu demek istediğim şey çalışan adam her türlü kazanır ben mesela dershaneye gitmedim doping hafıza falan kullanmadım test çöze çöze kendi emeğimle kazandım lütfen sakin olun
Ben sana nasıl kazandın diye sormadım ki. :D
Fiyatı kast ettiğini anladım merak etme. Ben sakinim zaten. Sadece Doping Hafızayı önermeyin diyorum o kadar.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Ben sana nasıl kazandın diye sormadım ki. :D
Fiyatı kast ettiğini anladım merak etme. Ben sakinim zaten. Sadece Doping Hafızayı önermeyin diyorum o kadar.
Yok yani hocam demeye çalıştığım kullanan arkadaşlarımda var ama kazanmak için illaha bunlara gerek de yok ben bütçe dostu diye söyledim anlayışınız için teşekkürler

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
doping hafıza para tuzağıdır almayın aldırmayın en iyisi kendiniz çalışmanız veya dershaneye gitmeniz

geforcex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sibel Toker
doping hafızayı almayın kendiniz çalışın?
doping hafıza alınca çalışmaya gerek yok sanıyor galiba bunu diyen arkadaşlar :D
dershane veya online eğitim veya kitap ne alırsanız alın zaten çalışmanız gerekiyor, dershane veya doping hafıza bunlar birer araçtır, iş sizde bitiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
964,691
Üyeler
152,305
Son üye
Burakesen11