Neler Yeni

dota2 mi lol mü hangisine başlamalıyım ?

bnefatigh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fatih alpaydın
arkadaşlar selam başlıkta gördüğünüz gibi sorum ama bir sıkıntı var ben hiç moba türünde oyun oynamadım :D şu an bi mlbb oynuyom o kadar bide dota karmaşık ve ruslar var diyolar sizce hangisi

he bide lost ark indirdim nasıl ?:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mesut ilteke
arkadaşlar selam başlıkta gördüğünüz gibi sorum ama bir sıkıntı var ben hiç moba türünde oyun oynamadım :D şu an bi mlbb oynuyom o kadar bide dota karmaşık ve ruslar var diyolar sizce hangisi

Deadlock başla moba sayılır lol bitti sayılır şahsen ara ara giriyorum fakat oyuncu kitlesi çok berbat dil din ırk adamlar ne varsa sövüyorlar gereksiz

• Beğen
Reaksiyonlar: docc

bnefatigh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fatih alpaydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deadlock başla moba sayılır lol bitti sayılır şahsen ara ara giriyorum fakat oyuncu kitlesi çok berbat dil din ırk adamlar ne varsa sövüyorlar gereksiz
reis steame baktım ama bir tane var oda çıkmamış

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
kaanzi
Hiçbiri smite baba teklerrr

Palo DAYI

80+ Gold
Sakin öyle bir hata yapayım deme

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Moba sıkıntılı bir tür en basitini anlamak bile 300-400 saat emek demek. Bence en baştan geri dön. Hayatını karartma.

bnefatigh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fatih alpaydın
Moba sıkıntılı bir tür en basitini anlamak bile 300-400 saat emek demek. Bence en baştan geri dön. Hayatını karartma.
hocam bazı oyunlara bağımlı oldum bir tane daha eklense bir şey olmaz

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
hocam bazı oyunlara bağımlı oldum bir tane daha eklense bir şey olmaz
Dota sıkıntı oyun hocam, deadlocku ben beğenmedim pek. lolün de kanser kitlesi. Gene de lolü tercih ederdim ama daha basit daha casual oynanılabilir bir oyun.

newaziz

80+

Başlama dostum. Tek maç 30 dakikanı alıyor. Biraz ciddiye alıp rank kasmaya çalışırsan kolsus insanlar ile bir ileri bir geri gidersin harcadığın zamana değmez.
Hikayeli oyna, strateji oyna, simülasyon oyna.
Mlbb severiz.

Top Bottom