Neler Yeni

Çözüldü✓ DP kablosu görüntü vermiyor sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Berat
arkadaşlar ben yeni monitör aldım 1 sene önce monitörü ilk PC ye bağladığım da Ekran gelmedi kablo ile oynayıp PC yi kapa aç yapınca görüntü geldi bir daha hiç bir sorun çıkarmadı ancak dün PC yi açtığımda aynı şekilde DP görüntü yok dedi (kablolar ile hiçbir şekilde oynanmadi) ve bende ilk yaptığım gibi yaptım ancak görüntü hala gelmedi ve şuan elimde hiç başka bir kablo yok nasıl düzeltecegim bu durumu

ekleme: klavye nin ışıkları da yanmıyor :Ddd

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar ben yeni monitör aldım 1 sene önce monitörü ilk PC ye bağladığım da Ekran gelmedi kablo ile oynayıp PC yi kapa aç yapınca görüntü geldi bir daha hiç bir sorun çıkarmadı ancak dün PC yi açtığımda aynı şekilde DP görüntü yok dedi (kablolar ile hiçbir şekilde oynanmadi) ve bende ilk yaptığım gibi yaptım ancak görüntü hala gelmedi ve şuan elimde hiç başka bir kablo yok nasıl düzeltecegim bu durumu

ekleme: klavye nin ışıkları da yanmıyor :Ddd
sorun çözüldü sanırım bilgisayar bana tripli babama anlattım olayı nasıl açılmaz lan dedi açtı bilgisayarı ekran geldi trip atan bilgisayar mi olur 2 saattir uğraşıyorum şuna yaa bütün parçaları sök tak yaptım olmadı QŞKWNKWKEJDKAŞFF:D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,368
Üyeler
141,703
Son üye
Aegeannn
Top Bottom