Neler Yeni

dramli sata ssdler hangileri

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
sandisk 3d ultra sahte satılıyor iade ettim.
dramli uygun ssd yok sanırım. dramsiz kronik sorun olmayan ne var ? pny veya kingston a400 iyi mi ?
240gb ssd alınacak
edit:
Amazon satıcısından kingston kc600 aldım 440tl umarım iyidir.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,601
İsim
Murat Orhan
sandisk 3d ultra bir yorumda dram var yazmislar birinde dram yok hmb(bilgisayar bellek tamponu dram kadar olmasada benzeri is yukleniyormus) var yazılmış. sanirim dram yok. uygun fiyatli hangi sata ssdlerde dram var biri 3-5 uygun model yazabilir mi ?
bir arkadasim alacak 240gb sata ssd
Hocam 3d ultrada dram var. Ondan sonra 2. En Ucuz seçenek patriot burst o da çok pahalı.

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 3d ultrada dram var. Ondan sonra 2. En Ucuz seçenek patriot burst o da çok pahalı.
250gb dramless yaziyor bazi siteler emin misin dram olduguna kendi pdfsinde bilgi bulamadim. sandisk 3d 1tb olana dramli yazmislar. 250gb olan dramless yazmislar.
teknopat ve bu sitede çoğu kişi dramless yazmış. biri dram yok ama 32mb hmb var yazmış
pny mi sandisk 3d mi iyi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,601
İsim
Murat Orhan
250gb dramless yaziyor bazi siteler emin misin dram olduguna kendi pdfsinde bilgi bulamadim. sandisk 3d 1tb olana dramli yazmislar. 250gb olan dramless yazmislar.
teknopat ve bu sitede çoğu kişi dramless yazmış. biri dram yok ama hmb var yazmış
pny mi sandisk 3d mi iyi ?
Hocam ultra dramli sandisk plus dramsiz. 250 gb olan da dramli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sandisk 3d her türlü

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ultra dramli sandisk plus dramsiz. 250 gb olan da dramli.

Sandisk 3d her türlü
sandisk 240gb 3d ultra piyasada kalmamis enc bilgisayar var sahte satiyor o iade verdim sandisk programı değer göstermiyor. dramli uygun kronik sorunu olmayan yok sanirim kingston a400 mu alsam yoksa pny mi ?
satıcı amazonun kendisi

• Beğen
Reaksiyonlar: M.2.
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,601
İsim
Murat Orhan
sandisk 240gb 3d ultra piyasada kalmamis enc bilgisayar var sahte satiyor o iade verdim sandisk programı değer göstermiyor. dramli uygun kronik sorunu olmayan yok sanirim kingston a400 mu alsam yoksa pny mi ?
satıcı amazonun kendisi

A400 çöp bir ssd kronik sorunlu

@IntelPentium hocsm.ne önerirse ben de onu oneriyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: M.2.

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sahte olayları vs oldukça can sıkıcı... (o yüzden almadan önce varsa mutlaka satıcı yorumlarını vs. gözden geçirin)

Bu aralıkta fiyat/perf. diyebileceğimiz pek SSD kalmadı gibi... Neredeyse tamamı birbirinin kopyası sayılabilecek ürünler. Aradaki fark firmaların verdiği garanti, markaların büyüklüğü...

Apacer AS340, PNY CS900 olabilir...

Son düzenleme:

playersk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emre Selvi
Sahte olayları vs oldukça can sıkıcı... (o yüzden almadan önce varsa mutlaka satıcı yorumlarını vs. gözden geçirin)

Bu aralıkta fiyat/perf. diyebileceğimiz pek SSD kalmadı gibi... Neredeyse tamamı birbirinin kopyası sayılabilecek ürünler. Aradaki fark firmaların verdiği garanti, markaların büyüklüğü...

Apacer AS340, PNY CS900 olabilir...
apacer as340 aldım, kontrolcüsü phison 11 değilde SM2259XT çıktı. Kötümü sizce?

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
apacer as340 aldım, kontrolcüsü phison 11 değilde SM2259XT çıktı. Kötümü sizce?
Hayır her ikisi de bu seviyede birbirine denk kontrolcüler. (SM2259XT bir tık daha iyi denebilir; 4 kanal desteğine, daha yeni mimariye ve daha yüksek çalışma frekansına sahip) Phison ve SM oldukça popüler üreticilerdir. Hayırlı olsun... @playersk

Son düzenleme:

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
Hayır her ikisi de bu seviyede birbirine denk kontrolcüler. (SM2259XT bir tık daha iyi denebilir; 4 kanal desteğine, daha yeni mimariye ve daha yüksek çalışma frekansına sahip) Phison ve SM oldukça popüler üreticilerdir. Hayırlı olsun... @playersk
konuyu hortlatmak gibi oldu ama bilgisaayrcıyım o yüzlerce apacer taktım çok çok az arıza oranı vaar fiyatı uygun bulursanız bende öneririm

konuyu hortlatmak gibi oldu ama bilgisaayrcıyım o yüzlerce apacer taktım çok çok az arıza oranı vaar fiyatı uygun bulursanız bende öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,651
Üyeler
155,450
Son üye
mehmethakan1451
Top Bottom