Neler Yeni

Drift L icin akü onerisi

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
bin çeşit akü var önümde bu akü vardı bunu gösterdim senin istediğinden de var. T0 diye geçiyor o attıklarım Hyundai aküsü zaten
Samsunda yeni plaza açtılar on numara mekan olmuş bir sürü marka ile anlaşmaları falan var sanayideki akücü kocaman plaa açtı kirazlık arabalarının oraya
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.google.com/maps/@41.274...wkGg-bqNSA!2e0!7i16384!8i8192?hl=tr&entry=ttu

Bu konumda tam baktığım yerde yeni binaları var

Bir de sana bir şey sorcağım yakın zamanda hiç motor yağı aldın mı kankam sanki senle biz denk düştük gibi geldi de bi
Ben plazada motoruma uygun akü sorarken ne diye soracağım? boyut model bisey var mi

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Ben plazada motoruma uygun akü sorarken ne diye soracağım? boyut model bisey var mi
Motor Marka Model bilgisi ile girişteki danışmada bi abla var ona sor o hakim motorlara o direk sana önericek
e

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Motor Marka Model bilgisi ile girişteki danışmada bi abla var ona sor o hakim motorlara o direk sana önericek
e
Hocam az once ugradim, oradaki abiyle konustum. Yigit aku icin 700 bosch icin 1200 dedi, fiyatlar cok iyi bence.
Yigit aku alsam xenon farda falan sorun cikarir mi? Bosch mu alayim

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Hocam az once ugradim, oradaki abiyle konustum. Yigit aku icin 700 bosch icin 1200 dedi, fiyatlar cok iyi bence.
Yigit aku alsam xenon farda falan sorun cikarir mi? Bosch mu alayim
Bosch daha iyi olur xenon farlar için.
Fakat uzun ömür istersen ve genelde gündüz kullanıyorsan yiğit daha uzun gider
Yerinde olsam bir yiğit alır süreci tutar bir de bosch alır süreyi utar fiyatlarına göre karşılaştırır kararı verirdim senin kullanımına hangisi uygun görmüş olursun.

Bizim arkadaş yamaha r25 için yiğit akü aldı ortalama 9 ayda bir değişyior.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Bosch daha iyi olur xenon farlar için.
Fakat uzun ömür istersen ve genelde gündüz kullanıyorsan yiğit daha uzun gider
Yerinde olsam bir yiğit alır süreci tutar bir de bosch alır süreyi utar fiyatlarına göre karşılaştırır kararı verirdim senin kullanımına hangisi uygun görmüş olursun.

Bizim arkadaş yamaha r25 için yiğit akü aldı ortalama 9 ayda bir değişyior.
Yigit akü alicam hocam, xenon degil de normal beyaz far alayim diyorum. Onlar hakkinda bilginiz var mi? ne alabilirim

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Yigit akü alicam hocam, xenon degil de normal beyaz far alayim diyorum. Onlar hakkinda bilginiz var mi? ne alabilirim
Yani pek bir farkı yok hocam bana kalırsa ikisi de güzel xenon farlar genelde motorun ful siyah sportif bir şey ise yakışıyor öbür türlü için normal farlar güzel gibi.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Yani pek bir farkı yok hocam bana kalırsa ikisi de güzel xenon farlar genelde motorun ful siyah sportif bir şey ise yakışıyor öbür türlü için normal farlar güzel gibi.
Hocam sari renk cirkin duruyor ya, en azindan beyaz olsun diyorum. xenon disinda normal beyaz far bulabilie miyim. Cok fark yoksa onerebileceginiz xenon var mi?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Hocam sari renk cirkin duruyor ya, en azindan beyaz olsun diyorum. xenon disinda normal beyaz far bulabilie miyim. Cok fark yoksa onerebileceginiz xenon var mi?
Samsun da gülsan sanayi de bulursun onu ancak. Oraları bi gez dolaş parçacılarda vardır sarı renk ışık gerçekten kötü en azından beyaz olup da xenon olmucak bir şey işini görür diye düşünüyorum.

Ya aslında bakıcak olursan xenon farın etkisi o kadar farklı değil dert edilecek kadar hani taş çatlasın akünün ömründen 1 hafta hazla her o da dert edilecek konu değil dursun xenon

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Samsun da gülsan sanayi de bulursun onu ancak. Oraları bi gez dolaş parçacılarda vardır sarı renk ışık gerçekten kötü en azından beyaz olup da xenon olmucak bir şey işini görür diye düşünüyorum.

Ya aslında bakıcak olursan xenon farın etkisi o kadar farklı değil dert edilecek kadar hani taş çatlasın akünün ömründen 1 hafta hazla her o da dert edilecek konu değil dursun xenon
Tamamdir hocam, tesekkur ederim yardimlarin icin :peepokalp:

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Hocam bugun dediginiz yerden akü aldim, 700 degil 850 verdim. 700 dedigi akü uymadi drifte.
Bir de benim eski aküyü vermediler, o bizde kaliyo cart curt biseyler dediler anlamadim? Ne diyorsunuz

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Knk sucu mantığında düşün bir sonraki gidisinde de elindeki aküyü verip yenisini alıyorsun ama daha uyguna alıyorsun damacana değişir gibi farz et sana yeni 0 veriliyor ama

Atıyorum şu an ki fiyatları bilmiyorum bir sonraki gidişinde 850 değil de 650 verirsin akü değişirsin gibi düşün

Top Bottom