Neler Yeni

Driver güncelliğimi nasıl kontrol edebilirim ?

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum…

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Intel driver support assistant ve Geforce experince yeterli olur diğer güncellemeleri genellikle Windows update otomatik yapıyor zaten Creative sound gibi vb.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu dışı fakat T7 v20.6'dan memnun musunuz? Hiç takılma problemi veya ekstra bir problem yaşadınız mı?

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Intel driver support assistant ve Geforce experince yeterli olur diğer güncellemeleri genellikle Windows update otomatik yapıyor zaten Creative sound gibi vb.

Konu dışı fakat T7 v20.6'dan memnun musunuz? Hiç takılma problemi veya ekstra bir problem yaşadınız mı?
Maşallahı var ben gayet beğendim ya

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Maşallahı var ben gayet beğendim ya
Bir problem yaşamamanıza sevindim ek olarak Optimus özelliğini kullanırsanız performans artışı sağlarsınız aradaki intel GPU devre dışı kalacağı için işlemci full RTX 4060'a yük veriyor bios üzerinden veya Control center üzerinden açılabiliyor.

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir problem yaşamamanıza sevindim ek olarak Optimus özelliğini kullanırsanız performans artışı sağlarsınız aradaki intel GPU devre dışı kalacağı için işlemci full RTX 4060'a yük veriyor bios üzerinden veya Control center üzerinden açılabiliyor.
Bios’a nasıl gireceğimi bilmiyorum control center’dan hangi kısımdan açılıyor ?

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Bios’a nasıl gireceğimi bilmiyorum control center’dan hangi kısımdan açılıyor ?
Control center üzerinde Genel ayarlar kısmında olması gerekiyor ekran görüntüsü atarsanız bakayım.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
DOSTUM BAKABİLCEN Mİ ŞİMDİ
Genel ayarlar kısmında dGPU seçenekleri var o kısma girip NVIDIA optimus seçeneğini aktif edin cihazınızı yeniden başlatın cihaz bir kere açılıp kapanacak ondan sonra dGPU aktif olacak aygıt yöneticisinden teyit edebilirsin.

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
Genel ayarlar kısmında dGPU seçenekleri var o kısma girip NVIDIA optimus seçeneğini aktif edin cihazınızı yeniden başlatın cihaz bir kere açılıp kapanacak ondan sonra dGPU aktif olacak aygıt yöneticisinden teyit edebilirsin.
aynen dostum o şekilde yaptım farklı bir ayar daha gördüm oyun içi hızlı bilgi ekranı onu nasıl aktif edebilirim ? teşekkürler...

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
aynen dostum o şekilde yaptım farklı bir ayar daha gördüm oyun içi hızlı bilgi ekranı onu nasıl aktif edebilirim ? teşekkürler...
Onu bilmiyorum ne yazık ki benim eski cihazımda çalışmıyordu o özellik T7 v20.6 için onay vereceğim Pazartesi günü aradıklarında geldiğinde inceleme şansım olur.

Alternatif olarak MSI Afterburner kullanabilirsiniz.

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
Onu bilmiyorum ne yazık ki benim eski cihazımda çalışmıyordu o özellik T7 v20.6 için onay vereceğim Pazartesi günü aradıklarında geldiğinde inceleme şansım olur.

Alternatif olarak MSI Afterburner kullanabilirsiniz.
sen de mi sipariş ettin dostum

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
sen de mi sipariş ettin dostum
Benim eski cihazımdaki problemler dolayısıyla üst model teklif ettiler belli bir fiyat ödediğiniz vakit sizi istediğiniz modele geçirebiliriz dediler bende T5 v23.1 ve T7 v20.6 arasında karar vermek zorunda kaldım tercihim T7 v20.6 oldu hem tongfang kasadan dolayı hem de Clevo'ya güvenmediğimden dolayı.

Yani yarın aradıklarında T7 v20.6 istediğimi belirteceğim kendilerine.

Top Bottom