Neler Yeni

Yardım Driver kurduktan sonra ekran kartı siyah ekran veriyor

Merve

80+ Bronze
Ekran kartım Sapphire nitro r7 370 2gb lik model çok rahat kullanıyordum sıcaklıklar 65 70 anca idi ama 2 gün önce CS de tam girdim 5 dk sonra siyah ekran verdi bir dahaduzelmedi PC kapattım açtım biosu gördüm ama Windowsa gelirken ekran siyah oluyor ve düzelmiyor bunun sorunu nedir ne olabilir çözümü varmıdır güvenli modda driver sildim sonra Windows acildi normal modda yükledim yeniden başlattım yine siyah ekran lütfen yardım edin
Kartı ikinci el aldim 500 TL ye, furmark testleri var

Merve

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar chipe fön Makinesi ile biraz ısı verdim kart düzeldi amma csgo ya bı girdim mavi çizgiler çıktı kapattım açtım düzeldi furmark açtım siyah ekran verdi hata nerde çip mi ram mi ona göre tamirciye veya saticam

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
O kartı ben alıcaktım. İyi ki kararımdan vaz geçmişim.

Merve

80+ Bronze
Farklı driver kurmayı denedin mi?
Radeon software vardı 1 aydır kullanıyorum ama 3 gün önce bozuldu zaten aldığım adamm internet cafeden çıkan kartı satmış bana büyük ihtimalle tamir görmüş

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
bende de r7 265 var bikaç saat önce yaşadıgın sorunun aynısını yaşadım. Siyah ekran veriyor oneboarddan giriyorum suan. Ne önerirsin bana ?

Merve

80+ Bronze
bende de r7 265 var bikaç saat önce yaşadıgın sorunun aynısını yaşadım. Siyah ekran veriyor oneboarddan giriyorum suan. Ne önerirsin bana ?
Chipe ısı ver eğer verdikten sonra düzelirse chip bozulmuştur BGA yapılması gerekiyor

Eminem VD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Ali
Chipe ısı ver eğer verdikten sonra düzelirse chip bozulmuştur BGA yapılması gerekiyor
bende de r9 270x var ikinci el almıştım bende şuan aynı sorunla karşı karşıyayım galiba win logosu geliyor sonrası siyah ekran siz sorunu çözebildiniz mi hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,805
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt
Top Bottom