Neler Yeni

Dropshipping Yapıp Başarılı Olabilir Miyim

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Enes
Merhaba biliyorsunuz şuanda çok popüler olan para kazanma yöntemleri var internetten ancak genel olarak Türkiye'de başını dropshipping çekiyor sizce bu zamanda bu işe girip para kazandıracak şekilde başarı sağlama ihtimalim varmı birde bu işi iyi anlatabilecek bir kaynak öneriniz varmı youtubede izlemek için

Qbört

80+ Bronze
Merhaba biliyorsunuz şuanda çok popüler olan para kazanma yöntemleri var internetten ancak genel olarak Türkiye'de başını dropshipping çekiyor sizce bu zamanda bu işe girip para kazandıracak şekilde başarı sağlama ihtimalim varmı birde bu işi iyi anlatabilecek bir kaynak öneriniz varmı youtubede izlemek için
Evet kazanılabilir ama bunu 7/24 yardım sağlayan ve işini profesyonel bir şekilde sunacak birisini bulman lazım ki ücretsiz bir şekilde edinemezsin.
Türkçe ücretsiz hiç bir kaynaktan öğrenemezsin anca acemi hatta aceminin altında bir bilgi sahibi olursun yani işe başlayamadan bırakırsın o yüzden olabildiğince ingilizce seviyeni geliştirip yabancı kaynaklardan eğitim almaya çalış illa ki türkçe olsun dersen başta yazdığım gibi olması gerekir ve bu 1-2 sende olacak bir başarıda değil çok zaman ve çok sabır gerektirir kısacası kolay sanılacak bir iş modeli değildir.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Cihan Erden diye bir adam var YouTube üzerinde gözlüklü hafif uzun saçlı

Qbört

80+ Bronze
Cihan Erden diye bir adam var YouTube üzerinde gözlüklü hafif uzun saçlı
Kanal öğretici bir kanal değil biliyorsun değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer püf noktalarını öğrenmek istersen Gürkanzone var eğitimde satıyor ama pahalı.

neves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Can Seven
Bir ara çok merak etmiştim bu işi ama sandığın gibi değil reklam işi zor oluyor hem başta baya masraflı gelicektir hemde reklamı sunacağın hedef kitleyi çok iyi ayarlamalısın tüm paran yanar yoksa. Birde fatura konusuna kafam takılmıştı başıma herhangi bir iş açılabilir diye.

Mehmetcan_kok_3449

80+ Bronze
Tabi ki kazanabilirsin ben de kazanıyorum eğitim aldım 2 sene boyunca disiplinli bir şekilde öğrenerek kazanmaya başladım şuan bi ekibim var eğitimi aldığım kişi "raif kamacı" insatagramdan inceleyebilirsin kendisi yurt dışına dropshopping mantığı ile satış yapmayı öğreten bir şirketi var istersen eğitimi satın alabilirsin almadan önce ig(mehmetcan_kok_3449) bana ulaşabilirsin aklına takılan soruları cevaplayabilirim
İleri de müsait olduğum bir vakitte bununla alakalı bir konu da açarım

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
FBA yönelin ,dropshipping sürdürülebilir bir iş modeli değil ,yt ve benzeri platformlarda gözlüklü tiplerden ders dinleme bataklığına düşmenizi önermem.

Mehmetcan_kok_3449

80+ Bronze
Bir ara çok merak etmiştim bu işi ama sandığın gibi değil reklam işi zor oluyor hem başta baya masraflı gelicektir hemde reklamı sunacağın hedef kitleyi çok iyi ayarlamalısın tüm paran yanar yoksa. Birde fatura konusuna kafam takılmıştı başıma herhangi bir iş açılabilir diye.
Reklam kısmı para harcamadan da yapılabiliyor biz buna organik reklam diyoruz ig tiktok fc gibi uygulamalardan video paylaşır gibi ürününü pazarlayabilirsin fatura kısmı satış yaptığın ülkeden şirket kuruyorsun çok zor bi kısım değil max 50 dolar tutar

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabi ki kazanabilirsin ben de kazanıyorum eğitim aldım 2 sene boyunca disiplinli bir şekilde öğrenerek kazanmaya başladım şuan bi ekibim var eğitimi aldığım kişi "raif kamacı" insatagramdan inceleyebilirsin kendisi yurt dışına dropshopping mantığı ile satış yapmayı öğreten bir şirketi var istersen eğitimi satın alabilirsin almadan önce ig(mehmetcan_kok_3449) bana ulaşabilirsin aklına takılan soruları cevaplayabilirim
İleri de müsait olduğum bir vakitte bununla alakalı bir konu da açarım
Yazdim hocam bakma şansın varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Tufan Hazar Erdoğan
Eğitim olarak gurkanzone diyebilirim ama onlarda dropshipping için ortalama 30 veya 40k arası bir bütçenin olmasını bekliyorlar. Bunu gözden çıkarman lazım başarılı olabilmen için. Ürünü tutturabilirsen ve reklamların ile iyi müşteriler yakalarsan başarılı olursun. Unutma paranla batabilirsin bile böyle çok kişi var önemli olan pes etmemen. Bazıları ilk satışını 1.hafta yapar bazısı 3.ayda bunu bilemezsin ona göre kendini hazırlamalısın. Ytde var eğitimler ama ayrıntılı olduğunu düşünmüyorum ve destek ekibi olan birinden eğitim alman iyi olucaktır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,982
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom