Neler Yeni

Yardım Dual RX6500xt nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Batuhan Turan
Bütçe
4000
  • MSI Z490A Pro.
  • i5 11400F.
  • XPG RAM.
  • Pylon 750watt PSU.
  • XPG Defender Pro ve.
RX 6500XT almayı düşünüyorum bu sisteme sizce olur mu? Sistem iyi mi? MSI, ASUS, XFX, Sapphire gibi modeller var MSI düşünüyordum ama diğer 3 karta göre her ne kadar RX 6500 XT'nin ısınma sorunu olmasa da onlardan bir tık fazla ısınıyor ve geriye ASUS XFX Sapphire kalıyor.
XFX tasarım olarak çok hoşuma gitti onu almak istiyorum ama garanti konusunda ne olur kaygılıyım ve nasıl bir marka?
Sapphire'ye de bir ön yargı var nedense pek güvenemiyorum ve son seçenek ASUS Dual RX 6500 XT kalıyor. Sizce alınır mı? Bu kartlardan herhangi birini kullanan biri varsa deneyimlerini aktarabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
6500xt işini görüyorsa alınır neden alınmasın. Kart olarak da hangisi en ucuzsa onu al derim arada dünyalar kadar fark yok ve fazla ısınan bir kart da değil bildiğim kadarıyla kaldı ki performans farkı hiç yok.

Can...

80+ Platinum
  • MSI Z490A Pro.
  • i5 11400F.
  • XPG RAM.
  • Pylon 750watt PSU.
  • XPG Defender Pro ve.
RX 6500XT almayı düşünüyorum bu sisteme sizce olur mu? Sistem iyi mi? MSI, ASUS, XFX, Sapphire gibi modeller var MSI düşünüyordum ama diğer 3 karta göre her ne kadar RX 6500 XT'nin ısınma sorunu olmasa da onlardan bir tık fazla ısınıyor ve geriye ASUS XFX Sapphire kalıyor.
XFX tasarım olarak çok hoşuma gitti onu almak istiyorum ama garanti konusunda ne olur kaygılıyım ve nasıl bir marka?
Sapphire'ye de bir ön yargı var nedense pek güvenemiyorum ve son seçenek ASUS Dual RX 6500 XT kalıyor. Sizce alınır mı? Bu kartlardan herhangi birini kullanan biri varsa deneyimlerini aktarabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
saphhire var ısınma sorunum yok bu arada hangısı uygunsa onu al asus,sapphire,msi,xfx

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,753
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00
Top Bottom