Neler Yeni

dualsense almaya değer mi

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Talha Çelik
arkadaşlar pc üzerinden günde 5-6 saat fifa ut oynuyorum şuan ki kolum f710 yükseltmek istiyorum dualsenseyi sadece pcde kullanıcağım uyum konusunda sıkıntı yaşar mıyım. bir de fiyatına değer mi

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
arkadaşlar pc üzerinden günde 5-6 saat fifa ut oynuyorum şuan ki kolum f710 yükseltmek istiyorum dualsenseyi sadece pcde kullanıcağım uyum konusunda sıkıntı yaşar mıyım. bir de fiyatına değer mi
Yaşamazsın güllü. Direkt bluetooth alıcısı varsa kol zaten pc baglanıyor onun dısında kabloyla da oynarsın.

YazılımKafa

80+ Silver
Sorun yaşamazsın. Bende kullanıyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,049
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam Steamda sony oyunu oynamama rağmen xbox düzeninde işaretler çıkıyor dsx de mevcut acaba oradan ds4 mü seçmem gerekiyor
onu çözemezsin ds4 olsada microsoft uyumluluk yapmıyor kendi kolu satılsın pc için diye sadece ps özel oyunlarında

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Talha Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

black fridayı beklememe gerek var mı sizde ds5ler indirime girmiyor ama acaba girer mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül kral 200/300 tl bir indirim bile işimizi görür sen halledersin

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam Steamda sony oyunu oynamama rağmen xbox düzeninde işaretler çıkıyor dsx de mevcut acaba oradan ds4 mü seçmem gerekiyor
Dsx açtığında öyle gözükür. Dsx açmayıp steamden sony oyununa girersen dualsense olduğunu algılar. Belirli oyunlarda algılıyor. Mesela fifada da algılar. Ama çoğunda xbox kolu olarak algılar

Aaahmt

80+ Silver
Dsx açtığında öyle gözükür. Dsx açmayıp steamden sony oyununa girersen dualsense olduğunu algılar. Belirli oyunlarda algılıyor. Mesela fifada da algılar. Ama çoğunda xbox kolu olarak algılar
Anladım teşekkür ederim 2 gündür ds5 ile oyun oynuyorum dsx sürekli açıktı bütün oyunlarda xbox düzeni ile oynamak zorunda kaldım sony oyunları dahil en azından sony oyunlarıı ds5 düzeni ile oynayabilirim umarım Bu arada sony özel oyunlarında tetik olayı oluyor mu?

YazılımKafa

80+ Silver
Anladım teşekkür ederim 2 gündür ds5 ile oyun oynuyorum dsx sürekli açıktı bütün oyunlarda xbox düzeni ile oynamak zorunda kaldım sony oyunları dahil en azından sony oyunlarıı ds5 düzeni ile oynayabilirim umarım Bu arada sony özel oyunlarında tetik olayı oluyor mu?
Tetik olmuyor titreşim oluyor. Ayrıca dsx ile açarsan hep xbox algılar. Orda öyle seçtiğin için

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer Murat KARACA
Hacım ben 2 ay kadar PC'de dualsense kullandım. Şarjı 4-4.5 saat anca gidiyordu. Haricinde hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım. Şarjı bana az gidiyor gibi geldi.

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
ege
her türlü değer çok güzel ürünler

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Yusuf Kaplan
Alacağın link atar mısın hocam? Ben de düşünüyorum

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Talha Çelik
Top Bottom