Neler Yeni

Dualsense ps 5 Kolu alınır mı ?

DOLAR 18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
DOLAR 18
Uyumluluk komusunda dsx programıyla her türlü tek tıkla yapabiliyosun. Oyuna göre desteklerse triger özelliği kablolu olarak çalışıyor. Desteklemez bile prgram üzerinden yine istediğin sertliği tepmeyi ayarlıyorsun yarış oyunlarında bile gaye zevkli oluyo. Yine aynı uygulama ile titreşimi ayarlıysun. Ve en güzeli touch pad mouse gibi çalışıyo. Pcde uzaktanda küçk işleri görüyosun. Teknoloji olarak her türlü ds ergonomi xbox deim
knk 2 tane alırsam eğer 2 sinide uzaktan kullanabilirmiyim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

misal fifa 23 oynamak istiyorum arkadaşık geldi 2 mizde uzakatan oynarız dimi yada mortal fln anladın işte

BabaVoss7

80+ Silver
ben de daha bugün dualsense siparişi verdim. hem xboxa göre biraz daha uygundu hem de şarj istasyonu aldım yanında 300 lira civarı bir fiyata. xboxta buna benzer bir şey bulmak çok zor. zaten sadece fifa oynamak için aldım ben öyle çok büyük sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. ayrıca xbox'ın r2 l2 tuşları hoşuma gitmiyor. controller genel olarak güzel ama r2 ve l2 cidden hiç hoşuma gitmiyor.

DOLAR 18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
DOLAR 18
ben de daha bugün dualsense siparişi verdim. hem xboxa göre biraz daha uygundu hem de şarj istasyonu aldım yanında 300 lira civarı bir fiyata. xboxta buna benzer bir şey bulmak çok zor. zaten sadece fifa oynamak için aldım ben öyle çok büyük sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. ayrıca xbox'ın r2 l2 tuşları hoşuma gitmiyor. controller genel olarak güzel ama r2 ve l2 cidden hiç hoşuma gitmiyor.
knk 2 tane mı aldın eğer 2 tane aldıysan denesene 2 side aynı anda çalışıyoru mu

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat
Benim anakartta bt 5.1 var dualsense ve xbox kol aynı anda çalışıyor

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru