Neler Yeni

Dualsensimin L3 tuşu kayıyor ne yapmalıyım?

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Bilgisayar parçaları, konsollar ve oyunlar
Merhabalar Hocalarım
Bu gün F1 23 oynarken L3 (joyistik) hafif sağ kaydırdığımda neredeyse L3 %20 derece sola kaydırıyor ve Try Hard oynuyorum hafif virajlarda birden sol yapıyor ve oynanışı çok etkiliyor garantiyemi yollamam lazım? ne yapmam lazım Sony Euresia garantim var biraz yardımcı olursanız ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok işime yarar teşekkürler
(Dip not F1 23 de Feedback testi yaptım çok salilesilk olsada yinede %20 derece sola kayıyor ve yarış çizgisinden çıkarıyor)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar Hocalarım
Bu gün F1 23 oynarken L3 (joyistik) hafif sağ kaydırdığımda neredeyse L3 %20 derece sola kaydırıyor ve Try Hard oynuyorum hafif virajlarda birden sol yapıyor ve oynanışı çok etkiliyor garantiyemi yollamam lazım? ne yapmam lazım Sony Euresia garantim var biraz yardımcı olursanız ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok işime yarar teşekkürler
(Dip not F1 23 de Feedback testi yaptım çok salilesilk olsada yinede %20 derece sola kayıyor ve yarış çizgisinden çıkarıyor)
Ufak bir not daha sürekli sol yapıncada yine saliselik olsada %14-%6 lık bir sola kayıyor ve boşta dursa bile %2 sola kayıyor ve bazen durduk yere birden sola kayıyor 2 saniye civarı sürüyor

Son düzenleme:

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Fatih Öztütk
Devre temizlikçi sprey sıka bilirsin

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Feyzan Mutluay
kumandaları kronik problemi drift sorunu
sag sola falan kaymalar oluyo

Allmuted

80+ Bronze
Garantisi varsa oraya yolla dostum. Garanti yoksa
1. Potansmetresi değiştirince düzelebilir
2. Komple analog gittiyse hall effect analog taktırmanı tavsiye ederim en uzun ömürlü onlar oluyor
Not:spreyi dışardan sıkma kolun içini aç drift yapan analogun potanslarını aç izopropil alkol ve diş fırçası ile temizle bakalım bir süre daha götürebilir

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
kumandaları kronik problemi drift sorunu
sag sola falan kaymalar oluyo
Ayyynen öyle nasıl düzelticem

2. Komple analog gittiyse hall effect analog taktırmanı tavsiye ederim en uzun ömürlü onlar oluyor
Garantisi varda gidip gelmesi çok uzun sürecek işte zaten birkaç yerde okudum herkesin 7-12 aydına kontrolcü aynı sorunu çekmiş benim 10. Ayına giriyo

Allmuted

80+ Bronze
Ayyynen öyle nasıl düzelticem

Garantisi varda gidip gelmesi çok uzun sürecek işte zaten birkaç yerde okudum herkesin 7-12 aydına kontrolcü aynı sorunu çekmiş benim 10. Ayına giriyo
Dostum garantisi varsa yolla gitsin hiç uğraşma tamir ile yada çok düzgün bir yere yaptır bazı arkadaşlar kasap analogları sökerken yolları kaldırıyorlar

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Not:spreyi dışardan sıkma kolun içini aç drift yapan analogun potanslarını aç izopropil alkol ve diş fırçası ile temizle bakalım bir süre daha götürebilir
Hocam o zaman tek yol garanti. İçini açarsam garantisi patlar muhtemelen

Dostum garantisi varsa yolla gitsin hiç uğraşma tamir ile yada çok düzgün bir yere yaptır bazı arkadaşlar kasap analogları sökerken yolları kaldırıyorlar
Evet de çok çabuk oldu ya valla hiç Sonyden böyle bir şey beklemiyodum

Allmuted

80+ Bronze
Hocam o zaman tek yol garanti. İçini açarsam garantisi patlar muhtemelen

Evet de çok çabuk oldu ya valla hiç Sonyden böyle bir şey beklemiyodum
Garantisi bitince de hall effect taktır geç

Top Bottom