Neler Yeni

Öneri Dualshock 4 için bluetooh adaptör önerisi

AMD Adam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umutcan Togac
bir kaç inceleme videosu izledikten sonra çok arada kaldım tp link ub400 ve asus bt400 arasında gidip geliyorum tp linkte geçime var deniyor asusun yorumlarına bakıyorum aynı şekilde cihazın dibinde olmama rağmen geçime yaşadım diyorlar kısaca oynayacağım oyunlar şu şekilde ona göre öneri yapabilirseniz çok sevinirim

ea fc 24
dead cells + (bazı indie yapım oyunlar)

şimdiden teşekkür ederim

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Ben asus bt400 kullanıyorum. Anakartim asus diye tercih etmiştim. Ds4 ile denemedim ama kablosuz kulaklıkta hiç kopma vs yaşamadım.

AMD Adam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umutcan Togac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben asus bt400 kullanıyorum. Anakartim asus diye tercih etmiştim. Ds4 ile denemedim ama kablosuz kulaklıkta hiç kopma vs yaşamadım.
baktığıma göre zaten kopma vs yaşayan pek yok gecikme yaşayan varmış baya hatta tp linkin bir videosunu gördüm 1 saniye gecikme var benim de anakartım asus belki tercihimi asustan yana kullanırım teşekkürler

SenSeI01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet
bir kaç inceleme videosu izledikten sonra çok arada kaldım tp link ub400 ve asus bt400 arasında gidip geliyorum tp linkte geçime var deniyor asusun yorumlarına bakıyorum aynı şekilde cihazın dibinde olmama rağmen geçime yaşadım diyorlar kısaca oynayacağım oyunlar şu şekilde ona göre öneri yapabilirseniz çok sevinirim

ea fc 24
dead cells + (bazı indie yapım oyunlar)

şimdiden teşekkür ederim
https://www.incehesap.com/tp-link-ub500-bluetooth-5-0-mini-usb-wi-fi-adaptor-fiyati-60109/ kullanıyorum mouseumu ve hoporlörü bağladım hiç bir şekilde gecikme durumu yok gayet güzel

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
baktığıma göre zaten kopma vs yaşayan pek yok gecikme yaşayan varmış baya hatta tp linkin bir videosunu gördüm 1 saniye gecikme var benim de anakartım asus belki tercihimi asustan yana kullanırım teşekkürler
Ben bir sorun yaşamadım kol baglamadigim için gecikme hakkında yanlış bilgi vermek istemem.

AMD Adam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umutcan Togac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom