Neler Yeni

Dualshock 4 V2 Wireless Titreşim SORUNU!

ByFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tanıl Tilki

PSGT Ps4 - Pc - Telefon Uyumlu Dualshock 4 V2 Wireless Gamepad Kablosuz Oyun Kolu Siyah​

Bunu Satın aldım arkadaşlar pc ye kablo ile bağlanıyorum ancak ne yaptıysam bir türlü titreşimi çalıştıramadım
DS4Windows programını indirdim kurdum driverları güncelledim renk felan değiştirebiliyorum ancak titreşim çalışmıyor.
Çözümü var mı? yoksa iade mi Edeyim?

121709

80+ Silver
Çakma kolların bazılarında titreşim olmayabiliyor. Bunda titreşim olduğuna emin misin?

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

PSGT Ps4 - Pc - Telefon Uyumlu Dualshock 4 V2 Wireless Gamepad Kablosuz Oyun Kolu Siyah​

Bunu Satın aldım arkadaşlar pc ye kablo ile bağlanıyorum ancak ne yaptıysam bir türlü titreşimi çalıştıramadım
DS4Windows programını indirdim kurdum driverları güncelledim renk felan değiştirebiliyorum ancak titreşim çalışmıyor.
Çözümü var mı? yoksa iade mi Edeyim?
Bende de oluyor idi eskiden çakma ise boşver uğraşma

ByFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tanıl Tilki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çakma kolların bazılarında titreşim olmayabiliyor. Bunda titreşim olduğuna emin misin?
kanka yorumları okudum herkes de çalışıyor bir bende yok galiba anlamadım ki bir de eskiden 60tl ye aldığım kolda vardı hadi devir değişti pahalandı dicem de bu ürün bayağı kaliteli orjinal gibi bir tek dediğim gibi titreşim yok rengi felan değiştirebiliyorum.

121709

80+ Silver
kanka yorumları okudum herkes de çalışıyor bir bende yok galiba anlamadım ki bir de eskiden 60tl ye aldığım kolda vardı hadi devir değişti pahalandı dicem de bu ürün bayağı kaliteli orjinal gibi bir tek dediğim gibi titreşim yok rengi felan değiştirebiliyorum.
Driverlerin çalıştığına emin misin?

ByFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tanıl Tilki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka izledim de değişik ya istersen dc vereyim bir bak kafam almıyor gibi anydeskten bir bak anlıyorsan bu konuyu :) rica etsem.

121709

80+ Silver
Top Bottom