Neler Yeni

Yardım Dün Vatan'dan Aldığım VG258QR Monitörde Bugün Ölü Piksel Çıktı

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Altuğ Özdemir
Dün Vatan'dan VG258QR Modeli Monitörü aldım. Dün alırken kontrol ettim, evde de geldim kullandım ölü piksel yoktu bugün ise açtığımda monitörde ölü piksel var ne yapmam lazım?

wruno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur Dogan
götür geri degistirirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Altuğ Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
götür geri degistirirler
Dün sordum eğer evde bir sorun olursa burada görüp aldığınız için biz Asus teknik servise gönderiyoruz dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı bir Vatan Bilgisayar şubesine mi gideyim

Son düzenleme:

wruno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur Dogan
Dün sordum eğer evde bir sorun olursa burada görüp aldığınız için biz Asus teknik servise gönderiyoruz dediler

Farklı bir Vatan Bilgisayar şubesine mi gideyim
şansını dene yakında farklı sube varsa. onlarda aynısını derse ver bisey olmaz biraz beklersin sadece. vatan bilgisayar musteriyi magdur etmez heleki ilk gunden.sen oradaki arkadas sorunu kagıda yazarken sadece degisim veya iade istedigini belirt. ben 1.5 yıl klavye kullanmıstım sonra bosluk tusunu kırmıştım yanlıslıkla gönderdim iade almıslardı

k0caeLL

80+
Hocam eğer mağazadan görüp aldıysanız teknik servise yönlendirirler onlarda 3 ölü piksel olmadan iade/değişim yapacaklarını zannetmiyorum. internetten alırsanız 14 günlük yasal iade hakkınız oluyor ölü piksel durumunda direk iade edebiliyorsunuz. Siz eğerki 3.739TLden aldıysanız yanı kampanyasız fiyat, İade isteyin şansınızı deneyin değişim derseniz servise yönlendirirler süreç uzar. İadeyi kabul ederlerse aynı fiyattan tekrar alırsınız ama monitör vb teknolojik aletler bence internet uzerınden alınmalı iade hakkı oldugu için

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Altuğ Özdemir
Hocam eğer mağazadan görüp aldıysanız teknik servise yönlendirirler onlarda 3 ölü piksel olmadan iade/değişim yapacaklarını zannetmiyorum. internetten alırsanız 14 günlük yasal iade hakkınız oluyor ölü piksel durumunda direk iade edebiliyorsunuz. Siz eğerki 3.739TLden aldıysanız yanı kampanyasız fiyat, İade isteyin şansınızı deneyin değişim derseniz servise yönlendirirler süreç uzar. İadeyi kabul ederlerse aynı fiyattan tekrar alırsınız ama monitör vb teknolojik aletler bence internet uzerınden alınmalı iade hakkı oldugu için
:( Nasıl iade edebilirim

Keşke internetten alsaydim ne bileyim göreyim alayım dedim

Keşke internetten alsaydim ne bileyim göreyim alayım dedim
3739 TL'den aldım evet

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
İtopya bu konuda yardımcı oluyor açıp kontrol ediyosunuz ayrıyeten mesela bir şey cıkarsa 5 gün içinde mağazadan alınca değişim yapıyorlar. Ama garantiye giderse de bildiğim kadarıyla bir şey olmuyor değişim vs . Üstte de söylediler 3 5 tane olması lazım siz ona göre bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Altuğ Özdemir
Ben bekleyeyim mi o zaman daha fazla çıkarsa diye?

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
geçmiş olsun vatanda yardımcı olmuyorlar servisle görüş inşallah yardımcı olurlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Altuğ Özdemir
geçmiş olsun vatanda yardımcı olmuyorlar servisle görüş inşallah yardımcı olurlar
Bugün açık değil sanırım Asus yetkili servis yarın açıldığında ararım artık :/

k0caeLL

80+
Hocam VatanBilgisayar müşteri hizmetlerini ara istersen telefonla görüş ona göre hareket edersin

Üründe ölü piksel çıktığını değişim istemediğini ve Ürünü direk iade etmek istediğini söyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Altuğ Özdemir
Hocam VatanBilgisayar müşteri hizmetlerini ara istersen telefonla görüş ona göre hareket edersin

Üründe ölü piksel çıktığını değişim istemediğini ve Ürünü direk iade etmek istediğini söyle
Anladım, çok teşekkürler konuşayım bir

k0caeLL

80+
Hocam size bir sorum olacak monitöre ilgili , Youtube u açtıgınızda (beyaz sayfa olması önemli) sayfayı aşşağı kaydırırken piksellerin hareket ettiği fark ediliyor mu

Top Bottom