Neler Yeni

Dünkü Sistem Hakkında Forumda yeniyim böyle birşeyi ilk kez görüyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

rado2373

80+
Yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Rica ederim konuyu silmeyin çünkü demokratik bi ülke diye düşünüyorum en azından forumda böyle insanlar vardır diye düşünüyorum.

Şimdi dünkü fps sisteminde arkadaş önerdi böyle uyguna satıyor bu site dedi ama ben 2 3 tane sistem almaya çalıştım koskoca site patlıyor yavaşlıyor dedi alman imkansız dedi dedim ben hızlıyım alırım.
Neyse ilk linki görenlerdedim bi girdim 1 saat boyunca full hata forumu takip ettim 2 3 arkadaş satın aldım dedi sadece benle beraber bazı arkadaşlarımda denedi hiç biri alamadı
250 adet stok diyip enfazla 30 tane satmışsınız belliki bu kadar binlerce insanı saatlerce f5 yaptırmaya utanılmıyor mu acaba bu insanlar sayesinde belli yere geliyorsunuz neden bu insanları bu durumu düşürüyorsunuz
her fps sistemi böyleymiş nerdeyse eski konularıda takip ettim baktım çünkü allah ıslah etsin ne diyim

forza11

80+
Yahu hala anlamadı millet.
250 deyip 50 adet satamaz hiç bir firma.
Denetlenir bu kampanyalar çok ciddi cezalar var. İtopya yı savunacağım aklıma gelmezdi ama hakkaten baydınız artık

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Rica ederim konuyu silmeyin çünkü demokratik bi ülke diye düşünüyorum en azından forumda böyle insanlar vardır diye düşünüyorum.

Şimdi dünkü fps sisteminde arkadaş önerdi böyle uyguna satıyor bu site dedi ama ben 2 3 tane sistem almaya çalıştım koskoca site patlıyor yavaşlıyor dedi alman imkansız dedi dedim ben hızlıyım alırım.
Neyse ilk linki görenlerdedim bi girdim 1 saat boyunca full hata forumu takip ettim 2 3 arkadaş satın aldım dedi sadece benle beraber bazı arkadaşlarımda denedi hiç biri alamadı
250 adet stok diyip enfazla 30 tane satmışsınız belliki bu kadar binlerce insanı saatlerce f5 yaptırmaya utanılmıyor mu acaba bu insanlar sayesinde belli yere geliyorsunuz neden bu insanları bu durumu düşürüyorsunuz
her fps sistemi böyleymiş nerdeyse eski konularıda takip ettim baktım çünkü allah ıslah etsin ne diyim
Hocam forumun bir sürü üyesi var, youtube 1m kişi instagram da var.
1.5m kişi desek 250 stok çok rahat biter.
Sitenin kasması da çok normal çok yükleniliyor siteye.
Birde dediğiniz şey denetleniyor ve suç.
Lütfen iftira atmayın.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,339
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Sırf paylaşılan Instagram hikayelerini bile eklesen 30'u geçiyor. Alamadığın için art niyet sarmış içini senin. Gerçekten 30 satıldığına inanıyorsan istediğin yere şikayetini yap, internette sahte reklam yapmanın cezası ağır. Maliye baksın faturalara bakalım kaç satış yapmışlar.

TheCaxhZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efetan Yıldız
Bende şunu anlamadım sepete ürünü ekledim adresimi seçtim kart bilgisi girerken sepet boş dedi attı :)

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Her sistem çıktığında aynı mevzu. D.A 500 kişilik bir kitleye hitap etmiyor dostum. Senin gibi almaya çalışan on binlerce insan var.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Yanlış düşünüyorsunuz dün Abdullah abinin yaptığı sistem sadece foruma özel değildi ki.
Foruma kayıt olmayıp alan çok kişi vardır.
Dünki video 121bin izlenmiş.
%10’u almayı düşünse 12 bin kişi demek.
Ve buna ek instagram ve forumdan da insanlar almaya çalışıyor.
Yani belki de siteye aynı anda 10k kişi girmeye çalıştı ve girebilenler aldı.
Siz alamadınız diye haksızlık yapıyorsunuz.

rado2373

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kendim full denedim 100 kere sepete ekledim sepetde hata verid forumda baktımda 100 lerce arkadaş var Hocam Koskoca alış veriş sitesi niye bayramda 5 bin ürün satıldı çökmedi 100 lerce üründe indirim vardı bunda mı çöküyor hiç inandırıcı yorum yapmıyorsunuz kınıyorum sizi

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yahu hala anlamadı millet.
250 deyip 50 adet satamaz hiç bir firma.
Denetlenir bu kampanyalar çok ciddi cezalar var. İtopya yı savunacağım aklıma gelmezdi ama hakkaten baydınız artık
+1

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Aykut KELEŞ
Her sistem çıktığında aynı mevzu. D.A 500 kişilik bir kitleye hitap etmiyor dostum. Senin gibi almaya çalışan on binlerce insan var.
Her sistemden sonra aynı mevzu. Aynı şeyler kardeşim alan 250 kişi nerde o zaman ? Sahibinden de 10 kişi bu sistemı satıyor şuan 20 kişi donanım arşivi story atmış 5 kişi forumdan almış.

Herkes diyor ki suç vs. Türkiye de yaşıyoruz herkes her şeyi usulüne uydurur bu ülkede kimse de bu yüzden ceza yada yaptırım almaz.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ben kendim full denedim 100 kere sepete ekledim sepetde hata verid forumda baktımda 100 lerce arkadaş var Hocam Koskoca alış veriş sitesi niye bayramda 5 bin ürün satıldı çökmedi 100 lerce üründe indirim vardı bunda mı çöküyor hiç inandırıcı yorum yapmıyorsunuz kınıyorum sizi
Geçen ekipman indirimde itpoya 4-5 saat yoktu.d

TheCaxhZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efetan Yıldız
Her sistemden sonra aynı mevzu. Aynı şeyler kardeşim alan 250 kişi nerde o zaman ? Sahibinden de 10 kişi bu sistemı satıyor şuan 20 kişi donanım arşivi story atmış 5 kişi forumdan almış.

Herkes diyor ki suç vs. Türkiye de yaşıyoruz herkes her şeyi usulüne uydurur bu ülkede kimse de bu yüzden ceza yada yaptırım almaz.
Dostum herkes aldım diye paylaşım yapmak zorunda değil illa alıpta paylaşmayanlar vs vardır

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom