Neler Yeni

Dünya turu için laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kerim Tatoğlu
Bütçe
50.000
Merhabalar arkadaşlar, bu sene sonuna doğru dünya turuna çıkacağım, haliyle işlerimi yürütebilmek için bir laptop arıyorum. Aradığım özelliklerden birisi bir powerbank ile şarj edebilmem veya şarjının uzun süre dayanması. Çoğu arkadaşım apple macbook al diyor. Kararsız kaldım, tavsiyelerinize açığım. Güçlü bir laptop olması tercihimdir, üzerinde video edit yapacağım. Bütçe 70 bine kadar çıkabilir

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
Merhabalar arkadaşlar, bu sene sonuna doğru dünya turuna çıkacağım, haliyle işlerimi yürütebilmek için bir laptop arıyorum. Aradığım özelliklerden birisi bir powerbank ile şarj edebilmem veya şarjının uzun süre dayanması. Çoğu arkadaşım apple macbook al diyor. Kararsız kaldım, tavsiyelerinize açığım. Güçlü bir laptop olması tercihimdir, üzerinde video edit yapacağım. Bütçe 70 bine kadar çıkabilir
macnook m serisi herhangi biri olur. başka bakma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Serkan KOÇ
Instagram
serkankoc_24
Steam
1091993750
Discord
serkankoc_24
Uzun pil süresi için apple ın m işlemcili laptopları olur. Başka seçenek bakma

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bir powerbank ile maci şarj edebilir miyim? Edebiliyorsam mah düzeyi fazla bir powerbank önerisi alabilir miyim
Edebilirsin, ama şunu da diyim büyük ihtimalle ihtiyacın olmayacak çünkü günde 4-5 saat kullanarak 3 gün rahat pili gidiyor bu Macbookların 😀

MacOS kullanmamanı şart koşan bir iş yoksa Macbook al geç. Ağır işler yapmayacaksan Macbook Air yeterli. Biraz ağır işler olabilir güçlü olsun dersen Macbook Pro al.

Son düzenleme:

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Ahmet Yıldırım
Macbook'tan çok ama çoook guçlü laptoplar var. Dünya turunda oyun falan oynayacağinı da düşünmüyorum. Şarj senin için çok çok önemli o yüzden macbook alman gerekiyor. Bence gidip yurtdışından al daha kaliteli ve ucuzunu alırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,029
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom