Neler Yeni

Laptop önerisi gerekiyor

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,241
İsim
Olcay akbulut
Laptop değişeceğim, tavsiyelere ihtiyacım var.
Aklımda ki 2 model bunlar,

https://consumer.huawei.com/tr/laptops/matebook-14s-2023/buy/ (i9-32gb ramli olan)

PC'de aradığım özellikler,
şarjının çok uzun gitmesi gerekiyor, en azından 5,6 saati çıkarabilmeli ve gerektiğinde powerbank ile şarj edebilmeliyim (macbookda bu olay var, huawei de var mı bilmiyorm)
çok ısınmaması gerekiyor ve performansı şarjda değilken çok düşmemeli (gaming pclerde ki gibi)
hafif ve taşınabilir olmalı kalın ve ağır pcleri taşımak çok zor oluyor

PC'yi şu alanlarda kullanacam,
Grafik tasarım (adobe illüstratör ve photoshop, arada premier pro)
Günlük kullanım
E-ticaret

Bunların dışında öneriniz varsa bütçem max 45k

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,241
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce de mi aynı bu konuda karşılaşmıştık:)
bi kaç ay önce konu açmıştım o zaman aklımda ki modeller çok kafamı karıştırıyodu o zaman asus vivobook almıştım şimdi ne istediğimi biliyorum hocam sdfkosd

bi kaç ay önce konu açmıştım o zaman aklımda ki modeller çok kafamı karıştırıyodu o zaman asus vivobook almıştım şimdi ne istediğimi biliyorum hocam sdfkosd
ya apple ya huawei alacağım kısacası

Emsal

80+ Silver

ya apple ya huawei alacağım kısacası
Yok geçen gündü bu tarz konu demek başkasıydı ben zaten 3 haftadır kullanıyorum forumu

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,241
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok geçen gündü bu tarz konu demek başkasıydı ben zaten 3 haftadır kullanıyorum forumu
he anladım hocam ben konu açtığımda bi arkadaşın kafasını baya yakmıştım o sandım sdfklsdfks

Top Bottom