Neler Yeni

düşük pc ile youtuber olunur mu

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Kadir
selam arkadaşlar başlıktan da dediğim gibi düşük sistemle youtuber olunur mu hayalim bu
sistem
cpu İ3 4160
ekran kartı GT 730 2GB
ram ddr3 8GB RAM

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Dostum hayalini gerçekten yıkmaktan değil tabii ki bir yerden başlayabilirsin ama , sistemini en kısa süre içerisinde yükseltmeye bakarsan neden olmasın.
Şuanki sistemin ile hem oyun hem kayıt bile bir tık zor olabilir ve görüntü kalitesi de çok yüksek olmayacağı için başladığın gibi direkt izlenme bekleme , amacın tamamen kendini geliştirmek olsun , ve bana kalırsa yeni bir pc'ye geçene kadar photoshop kullanmayı , edit yapmayı vs öğrenmeyi deneyebilirsin

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüksek pc ile bile youtuber olunmaz
10 yıl öncesinin işleri
hayalinin peşinden koşarsan neden olmasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum hayalini gerçekten yıkmaktan değil tabii ki bir yerden başlayabilirsin ama , sistemini en kısa süre içerisinde yükseltmeye bakarsan neden olmasın.
Şuanki sistemin ile hem oyun hem kayıt bile bir tık zor olabilir ve görüntü kalitesi de çok yüksek olmayacağı için başladığın gibi direkt izlenme bekleme , amacın tamamen kendini geliştirmek olsun , ve bana kalırsa yeni bir pc'ye geçene kadar photoshop kullanmayı , edit yapmayı vs öğrenmeyi deneyebilirsin
zaten bu sisteme de yeni geçmiştim ama ilerde işlemciyi i7 4. nesil yapabilirim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan
zula valorant minecarft raft hikayeli oyunlar hayalim youtuber olmak
çok zor zaten dediğiniz oyunları bile zor açıyor bu sistem bendede çok benzer bir sistem vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayalinin peşinden koşarsan neden olmasın
kral artık kimsenin oyun videosu izlediği kalmadı izlenmelerde çok düşük ki onlarda genelde oyunu değil sohbeti izliyor yani valorant/zula çekip youtuber olma devri kapandı diyebilirim

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Kadir
çok zor zaten dediğiniz oyunları bile zor açıyor bu sistem bendede çok benzer bir sistem vardı
öğrenciyim zaten bir abinin verdiği dastek sayesinde msi h81 anakart ve i3 4160 geçmiştim hayaller yarım kaldı yine ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan
öğrenciyim zaten bir abinin verdiği dastek sayesinde msi h81 anakart ve i3 4160 geçmiştim hayaller yarım kaldı yine ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
yani hayalleri yıkmak falan değil fakat farklı alanlara yönelmek daha mantıklı ne bileyim insta reels için içerik üreticiliği gibi oda bilgilendirici tarz videolar olursa ilgi çekebilir

Top Bottom