Neler Yeni

Düşük Ping Sunan Sağlayıcı Önerisi

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
Merhabalar,

Hali hazırda tt kullanyorum ancak faturayı baya şişirdiler. Alt yapım 90mbps vdsl destekliyor, aktif olarak valorant oynuyorum, düşük ping geçikmesi olan bi sağlayıcı önerisi bekliyorum.
Fiyat benim için önemli tt 100-15mbps interneti 550tl yaptı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burhan Bey
Altyapın değişmediği sürece farklı bir ISS e geçmenin fiyat dışında bir avantajı olacağını sanmıyorum. Sonuçta diğer ISS ler, kendi altyapılarının olmadığı yerde mevcut altyapı sahibinden kiraladığı hizmeti satacak sana.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altyapın değişmediği sürece farklı bir ISS e geçmenin fiyat dışında bir avantajı olacağını sanmıyorum. Sonuçta diğer ISS ler, kendi altyapılarının olmadığı yerde mevcut altyapı sahibinden kiraladığı hizmeti satacak sana.
haklısın ama çok aşırı fiyat çektiler, internette araştırdığımda 300 tl'ye aynı özelliklerde operatörler var.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,078
İsim
Emir
millenicom bakablrsnız

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Berk
Türkiye'nin en iyi ping değerleri Turknette. Aynı altyapı farklı ISS fark etmez diyenler, bir şey bilmiyor onlara aldırış etme. Onlara göre TT'nin Turknetten daha az ping veriyor olması gerekirdi.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
Türkiye'nin en iyi ping değerleri Turknette. Aynı altyapı farklı ISS fark etmez diyenler, bir şey bilmiyor onlara aldırış etme. Onlara göre TT'nin Turknetten daha az ping veriyor olması gerekirdi.
hocam türknet düşündümde o'da aynı şekilde tt gibi fiyat çekiyolar, acaba comnet nasıldır?

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,575
İsim
Mert Metshi
comnet 35 mbps kullandim valorantta pingim 7 falandi simdi turknet 1gbps kullaniyorum pingim 2

xTURANN

80+ Bronze
TTNet, 50MBPS > Valorant TR : 8 Sabit Ping.
Vodafone, 100MBPS > Valorant TR : 11 Sabit Ping.
Kullandığım 2 internette böyle.
Sanırım şans işi.

Top Bottom