Neler Yeni

En iyi Ping hangi internette?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Kadir
Merhabalar hali hazırda türknet gigafiber müşterisiyim Valorant oynuyorum ve deli gibi Ping ile savaşıyorum modemin yanında Wi-Fi Bağlı şekilde 500-600 mbps hız alıyorum ancak 1 oda yana ve 2 oda yana gittiğim zaman hızın 40-50 oluyor Ping değerlerim çok yüksek kablolu ya da kablosuz modemin yanında ya da 1 oda yanda Valorant oynarken Ping değerlerim 4 gösterirken sürekli 400-500-800 Ping değerlerine çıkıyor. Türlneti iptal edeceğim ve başka internet almak istiyorum. İstanbul da bağcılar da oturuyorum. Hangi interneti önerirsiniz?

Türk Telekom
Vodafone
Millenicom
Siperonline

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Vodafone hic girme.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
Merhabalar hali hazırda türknet gigafiber müşterisiyim Valorant oynuyorum ve deli gibi Ping ile savaşıyorum modemin yanında Wi-Fi Bağlı şekilde 500-600 mbps hız alıyorum ancak 1 oda yana ve 2 oda yana gittiğim zaman hızın 40-50 oluyor Ping değerlerim çok yüksek kablolu ya da kablosuz modemin yanında ya da 1 oda yanda Valorant oynarken Ping değerlerim 4 gösterirken sürekli 400-500-800 Ping değerlerine çıkıyor. Türlneti iptal edeceğim ve başka internet almak istiyorum. İstanbul da bağcılar da oturuyorum. Hangi interneti önerirsiniz?

Türk Telekom
Vodafone
Millenicom
Siperonline
Hocam Modem Kasanın Yanında İse Neden Kablo Yerine Wifi Kullanıyorsunuzki ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Modem Kasanın Yanında İse Neden Kablo Yerine Wifi Kullanıyorsunuzki ?
Laptop var bende Wi-Fi ve kablolu denedim her türlü Ping giriyor bazen başka oda da oynamak zorunda kalıyorum Ping yine var önceden 50 mbps Vodofone vardı böyle sorunlarım yoktu Ping sabit 9-10 du

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Eren

Türk Telekom
Vodafone
Millenicom
Siperonline
Kabloyla daha stabil bi internetin olur ama 500 400 pinge çıkması hiç bi şekilde normal değil bişe indiriyo olsan bile paket kaybı çok olmaması lazım. Kabloyla dene belki modemden kaynaklıda olur

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,340
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Her firmanın zayıf olduğu bölgeler, iller var. Haliyle en iyi ping diye bir şey maalesef yok.

Shix2x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Shix2x

Türk Telekom
Vodafone
Millenicom
Siperonline
Millenicom'dan memnun değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Kadir
Kabloyla daha stabil bi internetin olur ama 500 400 pinge çıkması hiç bi şekilde normal değil bişe indiriyo olsan bile paket kaybı çok olmaması lazım. Kabloyla dene belki modemden kaynaklıda olur
Modem değişritirip öyle deneyecem artık belki sorun modemdedir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom