Neler Yeni

Rehber KABLONET HİZMETİMİ NASIL İYİLEŞTİREBİLİRİM?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
oğuzhan ege
Fatih sultan mehmet in istanbulu ele geçirmesini anlatıyorum o zamanlar internet falan vardı . Bilgisizlik diz boyu sende . PAran varsa 100/10 alabilirsin git bir araştır.
para varsa al ne demek kablonetin kötü yanlanlarını söyledim bunu herkes biliyor zaten türknet 1000 dowlan 600 upload 100 tl istiyorlar şahsen arkadaşım bağlattı onu geçtim normal paketleri zaten 100 mps 8 upload kabloneti burda gelip övme yani. bizde kullanıyoruz ama mecburi. türknet olsa ona geçerdim.

Musa Dinç

80+ Bronze
para varsa al ne demek kablonetin kötü yanlanlarını söyledim bunu herkes biliyor zaten türknet 1000 dowlan 600 upload 100 TL istiyorlar şahsen arkadaşım bağlattı onu geçtim normal paketleri zaten 100 mps 8 upload kabloneti burda gelip övme yani. bizde kullanıyoruz ama mecburi. türknet olsa ona geçerdim.
Ben bu rehber de iyi veya kötü yanlarını belirtmedim kullanan kişilerin hizmetini daha iyi hale nasıl getirebilirim sorusuna yanıt olması için açtım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

para varsa al ne demek kablonetin kötü yanlanlarını söyledim bunu herkes biliyor zaten türknet 1000 dowlan 600 upload 100 TL istiyorlar şahsen arkadaşım bağlattı onu geçtim normal paketleri zaten 100 mps 8 upload kabloneti burda gelip övme yani. bizde kullanıyoruz ama mecburi. türknet olsa ona geçerdim.
Kardeşim onu bunu geçtim vdsl ile fiberi bir tutman da ne bileyim onu da .

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
oğuzhan ege
Ben bu rehber de iyi veya kötü yanlarını belirtmedim kullanan kişilerin hizmetini daha iyi hale nasıl getirebilirim sorusuna yanıt olması için açtım.

Kardeşim onu bunu geçtim vdsl ile fiberi bir tutman da ne bileyim onu da .
sen onu bunu geçde o konuştuğun büyük adamlara sordunmu gerekli soruları sorsaydın keşke diğer firmalar 24mps paketlerinde bile 8 upload verirken siz neden tam 5 upload veriyorsunuz yada 100mps paketlerinizi neden gece saatlerinde düşüyor diye soru sordunuzmu çünkü bu sorular üzerine çok konu görmüştüm belkide bilgide almış olabilirsin varsa bilgin yaz buraya.

Musa Dinç

80+ Bronze
sen onu bunu geçde o konuştuğun büyük adamlara sordunmu gerekli soruları sorsaydın keşke diğer firmalar 24mps paketlerinde bile 8 upload verirken siz neden tam 5 upload veriyorsunuz yada 100mps paketlerinizi neden gece saatlerinde düşüyor diye soru sordunuzmu çünkü bu sorular üzerine çok konu görmüştüm belkide bilgide almış olabilirsin varsa bilgin yaz buraya.
Tabii kii sordum güzel kardeşim . 1.si fiber hizmeti pahalı olduğu için akıllı sınırsız ile normal sınırsız tarifeleri varmış fiber hizmetinden yararlanmak isteyen faturam çok olmasın isteyen buna göre tercih edebilir dediler 5 mbps upload sebebi saha dolaplarında upgrade gerektiği için bu da masraflı olduğu için şuan binaya kadar fiber hizmeti çin kabloları vs yeniliyorlar ileri ki zamanlarda daha yeni paketler olacağını söylüyorlar..

Bu arada ödediğin faturada en az internet ücretini ödermektesin yayın internetin 2 katı kadar .

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
oğuzhan ege
Tabii kii sordum güzel kardeşim . 1.si fiber hizmeti pahalı olduğu için akıllı sınırsız ile normal sınırsız tarifeleri varmış fiber hizmetinden yararlanmak isteyen faturam çok olmasın isteyen buna göre tercih edebilir dediler 5 mbps upload sebebi saha dolaplarında upgrade gerektiği için .
tamamdır kablonetten tek memnun kaldığım şey netin neredeyse hiç bağlantı sorunu yada ping kesilme durumu olmamasından dolayı seviyorum.

Musa Dinç

80+ Bronze
tamamdır kablonetten tek memnun kaldığım şey netin neredeyse hiç bağlantı sorunu yada ping kesilme durumu olmamasından dolayı seviyorum.
Yani bu yok akşamları hız düşüyor neden falan deme az para öde hız düşmeyenlerden al yani bu tavrını anlayamadım.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
oğuzhan ege
Yani bu yok akşamları hız düşüyor neden falan deme az para öde hız düşmeyenlerden al yani bu tavrını anlayamadım.
yani bu hız düşmeli olayı sadece kablonette var galiba tam olarak bilgim yok çok saçma bir davranış bence diğer firmalara baktığımızda. atıyorum 100 TL'ye neden türknet deyilde kablonet tarzında diyim yani. ama mecburi başka net yok.

Musa Dinç

80+ Bronze
yani bu hız düşmeli olayı sadece kablonette var galiba tam olarak bilgim yok çok saçma bir davranış bence diğer firmalara baktığımızda. atıyorum 100 TL'ye neden türknet deyilde kablonet tarzında diyim yani. ama mecburi başka net yok.
Hayır süperonline da fiberinde de var. Zaten türknet 140 tl yaptı faturaları 15-20 koy sınırsız hem yayınlı 100/5 hız düşmesiz paket al.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Ben kendi modem arayüzüme giriş yapamıyorum. Bağlantı noktası sıfırlandı gibi hatalar veriyor. Sanki öyle bir alan adı yokmuş gibi.

Top Bottom