Neler Yeni

düşük sistem için düşük ekran kartı önerisi

ewwerq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mahmut
Bütçe
2000
FX 8320
GA-990XA-UD3
Micron DDR3 2x4 GB 1600 MHz

sistem var buna ekran kartı ne alabilirim ikinci el düşünüyorum. az darboğaz yaparsa sıkıntı olmaz ileride zaten ya gpu dışında herşeyi ya da tüm sistemi değiştireceğim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
GTX 1060 3G tercih edebilirsiniz.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
1050Ti iyidir o işlemciye.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

ewwerq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mahmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
1050 ve 1050 ti fiyatına göre çok da iyi değil diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam peki mining yapılmış olabilir mi? o kartla yapılmaz diye düşünüyorum ama furmark testi nasıl çıkması lazım
İşlemcin düşük old. için 1050Ti senin için daha iyi olur, daha üst seviye bir kart sıkıntı çıkarabilir.
Mining kısmına gelirsek. 1050Ti ile Eth mining yapılamıyordu Rvn felan da çok karlı değil diye yapmamış olma ihtimali daha yüksek. Mining'e çok da takılmaya gerek yok zaten. Ortamı temiz olduğu sürece farketmiyor. alırken karta bak çamur gibi değilse, çok tozlu değilse testlerine geçersin. Test olarak Msi kombustor + Heaven Superstation yeterli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,667
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom