Neler Yeni

Düşük sistem isteyen oyun önerisi?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
60 bin liralık muazzam cihazım oyun konusunda tam bir patates olduğu için sizden öneri alayım dedim. Oturup saatlerce hikaye kasmaktan çok kafa dağıtmalık oyun arıyorum.

Son düzenleme:

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Arda Yıldırım
60 bin liralık muazzam cihazım oyun konusunda tam bir patates olduğu için sizden öneri alayım dedim. Oturup saatlerce hikaye kasmaktan çok kafa dağıtmalık oyun arıyorum. Oyun mümkünse en dandik bilgisayarda bile çalışacak sistem gereksinimlerinde olsun, CS1.6 dan sıkıldım 😀
Stardew Valley, Celeste, Vampire Survivors, Terraria pek hikaye odaklı oyunlar değiller ancak eğlenirsin. İlla hikaye oynayayım dersen de Undertale, Katana Zero, To the Moon, Hotline Miami Serisi gibi oyunlar diğer saydığım oyunlara göre daha hikaye odaklı.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stardew Valley, Celeste, Vampire Survivors, Terraria pek hikaye odaklı oyunlar değiller ancak eğlenirsin. İlla hikaye oynayayım dersen de Undertale, Katana Zero, To the Moon, Hotline Miami Serisi gibi oyunlar diğer saydığım oyunlara göre daha hikaye odaklı.
Hikaye olmasına gerek yok ama düzenli oynamam gerekmesin dediğim şey o. Yani 2 hafta ara verince "of ben bunu unuttum devam etmeye gerek yok " dedirtmesin, gireyim biraz adam falan vurayım çıkayım 😀

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Arda Yıldırım
Hikaye olmasına gerek yok ama düzenli oynamam gerekmesin dediğim şey o. Yani 2 hafta ara verince "of ben bunu unuttum devam etmeye gerek yok " dedirtmesin, gireyim biraz adam falan vurayım çıkayım 😀
Vampire Survivors biraz daha ilgini çekebilir o zaman bunlar arasından.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Vampire Survivors biraz daha ilgini çekebilir o zaman bunlar arasından.
Biraz daha iyi sistem isteyen oyunlarda iyi ne var peki? Undertale oynamıştım bu da iyidir büyük ihtimalle denerim ama mobil oyun gibi kalıyorlar genelde az daha gelişmiş oyun olsa fena olmaz 😀

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Biraz daha iyi sistem isteyen oyunlarda iyi ne var peki? Undertale oynamıştım bu da iyidir büyük ihtimalle denerim ama mobil oyun gibi kalıyorlar genelde az daha gelişmiş oyun olsa fena olmaz 😀
fegin

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Arda Yıldırım
Anladığım kadarıyla fps seviyorsun. Left 4 Dead 2 var çok sistem istemez. Arkadaşlarınla beraber çok eğlenirsin. Dying Light da öneririm ancak cihazınız kaldırmayabilir.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Çok iyiymiş de town of salemden yediğim kazıktan sonra rp ye bulaşmam sanırım 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladığım kadarıyla fps seviyorsun. Left 4 Dead 2 var çok sistem istemez. Arkadaşlarınla beraber çok eğlenirsin. Dying Light da öneririm ancak cihazınız kaldırmayabilir.
Kaldırır büyük ihtimalle o kadar da berbat değildir Arkham Asylum falan az kasarak oynatıyor. Bir ara oynarım diyip unutmuştum Dying Light da indiririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
cod serisinin eskileri oyna inan ne kadar oynasamda zaman geçiyo yine oynayasım geliyor.tam kafa dağıtmalık fps.en çok sevdiğim cod 2 2. dünya savaşının atmosferini iyi yansıtıyo oyun.oyna oyna bıkmadım cod 11 e kadar serinin hepsi güzel.cod ghostta keyif alıyorum cod 2 den sonrasında.

Top Bottom