Neler Yeni

Dust II Rekabetçi Havuzundan Kaldırılmış!!

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Beyler hortlatıyorum ama yeni konu açmak istemedim ranked olarak sayılıcak mı dust 2 halen sadece onu anliyamadım aktif falan değil diyor ama rekabetçi girsem dust 2 de halen rank atliyabilecek miyim .
atlıyorsun hocam ben dün 2 rank atladım

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
CS oynayan mı kaldı aga? Sadece aime bakan bir oyun. Saf FPS. Tutkunları eminim ki vardır ben de bir zamanlar hastasıydım ama artık çok daha iyi oyunlar var be.

Cihangir

80+ Gold

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,619
İsim
Kgn
Beyler hortlatıyorum ama yeni konu açmak istemedim ranked olarak sayılıcak mı dust 2 halen sadece onu anliyamadım aktif falan değil diyor ama rekabetçi girsem dust 2 de halen rank atliyabilecek miyim .
Bizlik bir sıkıntı yok hocam.Turnuvalarda filan olmayacak.(Navi,Nip gibi takımların olduğu resmi turnuvalar)
CS oynayan mı kaldı aga? Sadece aime bakan bir oyun. Saf FPS. Tutkunları eminim ki vardır ben de bir zamanlar hastasıydım ama artık çok daha iyi oyunlar var be.
Hâla aktif kullanıcı sayısı günlük olarak 600k-700k larda veya üstlerinde.Csgo ölmüyor

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Bizlik bir sıkıntı yok hocam.Turnuvalarda filan olmayacak.(Navi,Nip gibi takımların olduğu resmi turnuvalar)

Hâla aktif kullanıcı sayısı günlük olarak 600k-700k larda veya üstlerinde.Csgo ölmüyor
Dediğim gibi saf FPS oyunu. En güzel örneği de xantares adam Monitöre kafasını sokup herkesi vuruyor. Bu yönüyle diğer oyunlardan ayrıldığı için seveni hep olacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,444
Üyeler
149,730
Son üye
Alicmehmet23
Top Bottom