Neler Yeni

Düşük netlerle üniversite tercihleri yapılmalı mı sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Hepinize iyi akşamlar diliyorum bu yıl 2. kez yks sınavına gireceğim şu ana kadar olduğum denemelerde netlerim düşük geldi tyt de 25-30 arası ayt de ise 30-35 arası netler yapıyorum bu yıl tercih yapmayı düşünüyorum ama çoğu kişi bana bu netlerle tercih yapma okuyup ne olacaksın dedi. Düşük netlerle üniversite tercihleri yapılmalı mı sizce?

Getirici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ümit
Yapmayın hocam hiç açılmamış olması gerek bir üniversitenin hiç açılmamış olması gereken bölümüne 2/4 yıl masraf yapmak yerine meslek öğrenin. Üniversite bitene kadar yapacağınız masrafın kat ve katını kazanırsınız. Herkes üniversite mezunu olmak zorunda değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
adam akıllı bir bölüm okumayacaksan hiç okuma daha iyi boşuna yıllarına yazık etme dediğin netlerede güzel bir bölüm geleceğini sanmıyorum meslek edinmeniz daha iyi olur hakkında hayırlısı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapmayın hocam hiç açılmamış olması gerek bir üniversitenin hiç açılmamış olması gereken bölümüne 2/4 yıl masraf yapmak yerine meslek öğrenin. Üniversite bitene kadar yapacağınız masrafın kat ve katını kazanırsınız. Herkes üniversite mezunu olmak zorunda değil
Üniversite okumak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam akıllı bir bölüm okumayacaksan hiç okuma daha iyi boşuna yıllarına yazık etme dediğin netlerede güzel bir bölüm geleceğini sanmıyorum meslek edinmeniz daha iyi olur hakkında hayırlısı olsun
Amin İnşAllah üniversite okumayı istiyorum bir de bu netlerle hangi bölümler gelir sizce tyt 25-30 arası netlerle?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Netlerim;
TYT: 93 - 101
AYT: 54 - 67

Tekrar mezuna kalacağım, diyeceklerim bu kadar. Son bir aydaki en düşük ve en yüksek deneme netlerimi yazdım.

Getirici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ümit
Üniversite okumak istiyorum

Amin İnşAllah üniversite okumayı istiyorum bir de bu netlerle hangi bölümler gelir sizce tyt 25-30 arası netlerle?
Karar elbette sizin ben 3 hafta önce mezun oldum çok şükür iyi de kazanıyorum ancak bu benim okuduğum bölümle alakalı yine talep olan bir meslek üzerine okudum ben ancak okul süreci boyunca üniversiteye geldiğine pişman olan çok adamda tanıdım. Kötü bir okulda kötü bir bölüm tercih etmektense bir alanda uzmanlaşmak size daha çok şey katar

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Netlerim;

Tekrar mezuna kalacağım, diyeceklerim bu kadar. Son bir aydaki en düşük ve en yüksek deneme netlerimi yazdım.
Tyt 25-30 arası netlerle hangi bölümler gelir sizce?

Netlerim;

Getirici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ümit

Benim üniversiteye girdiğim sene nete göre puan tahmini yapan uygulamalar vardı onlardan puan tahmini yapıp yök atlas üzerinden bölümlere bakabilirsin. Ama çok iyi yerler geleceğini sanmıyorum

jokerSt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed

Hocam pek bı yer gelmez 25 30 nete, gerçekten okumak istiyorsan kendine de güveniyorsan tekrardan hazırlan bu sene

Netlerim;

Hocam bu netlerle neden mezuna kalıyonuz hedef neresi?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Bünyamina

80+ Gold
2 yıllık sevdiğin kendini geliştireceğin bir bölümü okumak istersen neden olmasın. DGS ile de 4 yıllık üni okuyarak 2 üni diploman ve kendine kattığın sayısız güzel bilgiler edinmiş olursun. Sağlam çalışıp okuyacağın bölümün geleceğini iş olanaklarını araştırmalısın tabi ki.

Ramazn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan

hocam obp kac sızın? hanı baraj kalktı sanırım ama barajı bıle neredeyse geçemeyecıgınız bır puanla neden ısrarla gitmek ıstıyorum dıyorsunuz anlamıyorum.bir şey okuyamazsınız bu puan ile.ille okumak ıstıyorsanız cepten yıllık saglam para çıkarmaya hazırlanın. özel okullar için.

Top Bottom