Neler Yeni

Yardım Dying Light 2 Save Dosyası Lazım

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,003
İsim
MehmedVII
Hiçbir şekilde 80 saatlik save dosyamı geri alamıyorum. Çok fazla loot yapmıştım en sonda tğm becerileri açıp Efsane olmuştum. En sonki ana hikaye görevim VNC kulesinden sonra olan Ayakkabıydı. VNC tamamlanmış ya da birkaç görev öncesini istiyorum. Tüm beceriler açılmış,metro istasyonları,radyo kuleleri, su kuleleri, elektrik istasyonları ve açılan tüm yan görevler tamamlanmış ya da birçoğu tamamlanmış istiyorum. Büyük ihtimal hiçbir save böyle olamayacak ama buna yakın bir save dosyası olan var ise atarsa sevinirim. Save dosyasını atmak için Belgeler Dying Light > savebackups

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,003
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,003
İsim
MehmedVII
Kardeşime almıştım ama daha o kadar oynamadı sanırım bro ve onun ki Steam üzereydi
Save dosyası fark etmez sadece yerleri farklı. Benim gibi böyle oynayan hiç olduğunu sanmam.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,003
İsim
MehmedVII
Ya aslında kardeşim torrentten 2 defa falan bitirdi de save varmıdır sanmıyorum
Benim için önemli olan oyunun %100 save dosyası değil yoksa çok var. Ben aynı ya da benzer yerden devam etmek istiyorum.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,003
İsim
MehmedVII
Kanka sende oyunun son görevinden kalma save dosyası var mı benim görev buga girdi x13 görevinde
GFN'de oynadığım için dosya erişimim yok. Save kurtarmak için oyunu 1 defa indirdim düzelmedi geri sildim. 3 ay sonra da tekrar başlatıp 80 küsür saatte bitirdim.

Top Bottom